22 Temmuz 2014 Salı

Yves Rocher monoi de tahiti kuru vücut yağı..

Günaydın.. Bir önceki yazımda bahsettiğim Bebak kakao özlü güneş kreminden sonra, hem kokusuna hem de verdiği hisse bayıldığım Yves Rocher Monoi de Tahiti kuru yağdan bahsedeceğim.

Bunun bir de aslında cam şişede olanı var, her ikisi de bronzlaştırıcı aromatik yağ  olarak geçiyor ama cam şişe gerçekten çok kullanışsız geldiği için bunu aldım bu sefer, aynı işi görüyor. Aslında kuru yağ kendisi ama bütün kuru yağlar gibi çok fonksiyonlu bir ürün.

Kokusu kesinlikle harika, geçen seneden beri her fırsatta alıp kullanıyorum, Yaz aylarında güneşlenmek için GKF'lü kremimin üzerine, tenimi parlatmak ve nem vermek için bacaklarıma, güzel kokması için kollarıma sürüyorum. Kış aylarında ise banyodan sonra kuruyan cildime nem vermesi için kullanıyorum. Zaten sitesinde de daha önceden bronzlaşmış tenler için uygundur demiş, yani direk bunu sürüp atmıyoruz kendimizi güneşi altına.

Fısfıslı şişe ile hem banyoda hem plajda kullanımı gayet kolay. Cam şişe özellikle banyoda çok fazla dökülebiliyor. Ben de onun çaresini yine fısfıslı şişeye koymakta bulmuştum zaten.

Çok yağlı bir görünümü var ama hemen emiliyor. Elinizde, parmağınızda iz bile kalmıyor.

Bu kuru yağın bir de simlisi olsa tadından yenmeyecek kıvamda gerçekten. Nuxe'un simsiz kuru yağına güzel kokusu ve nemlendirmesi ile alternatif bir ürün ama simli olanı için aramalarım devam ediyor. Yves Rocher kuru yağın fiyatı sitesinde 26.30 TL. ve kendisini detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder