10 Ocak 2014 Cuma

HM alışverişi detayları..

Burada bahsettiğim alışverişlerin detaylarına bakacağız şimdi. Önce H&M ile başlayalım. H&M'den bu sefer 2 adet yeni gelen lip tintlerden, 2 adet yine yeni gelmiş olan jumbo lip balmlardan ve bir adet de ruj aldım.

Öncelikle rengarenkler ve çok tatlılar. Fiyatlara gelelim, lip tintler 8.95 TL. sanırım. Lip Balmlar 4.95 TL. Ruj ise 9.95 TL. gayet uygun fiyatlı hepsi.

Lip balmların biri vanilyalı ki bayılırım, biri de narlı. Öyle çok aman aman rahatsız edecek bir kokuları yok. Tatları da fena değil. Bitmek bilmeyecek bir ürün için çok uygun fiyatlılar ve bu kış günlerinde bol bol sürmek için idealler.

İçerik listesi..

Gerçekten çok büyükler..

Gelelim şirin lip tintlere, bunların bir rengi daha vardı çok fosforlu bir pembe gibi, onu almadım ama bu ikisi de fosforlu gibi duruyor ve tam yaz için idealler. 

Rasberry Red ve Tangerine isimli bu tintler çok pigmentli ve çok kalıcılar. Yemek yediğimde çıktı sanmıştım ama dudağımda aynen duruyordu. Yalnız böyle ürünler tazelemediğim zaman, bir süre sonra dudağımda kuruluk hissi uyandırıyor. Tazelemeye çok alıştığım içindir belki de. 

Yalnız bir kötü yanı var, ürünü sürme şekli. Lipbalm ya da gloss gibi sürülemiyor, bir şekilde dağıtmak için mutlaka parmağınızı kullanmak zorundasınız. Yanınızda mutlaka mendil olsun derim. Hatta ıslak mendil daha iyi olur. Feci bir pigmenti var ve bütün parmağınız bu renge bulanabilir. Bunu saymazsak çok beğendim.

İlk defa H&M'den ruj aldım. Bunun da rengini çok beğendim. Tam kış rengi bordo-mor arası ama dudakta göründüğü kadar koyu değil.

İsmi Purple Rain, çok anlamlı.

Sheer yapıda olması dudakta o kadar koyu durmasını engelliyor. Günlük bile sürülüp çıkılabilecek bir renkmiş, çok beğendim. Ayrıca da dudağımı kurutmadı, bu da artı puan.

H&M her gittiğimde yeni ürünler getirmiş oluyor, ama çabuk tükeniyor. O bakımdan yakınlarınızda varsa sık sık uğrayın derim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder