12 Temmuz 2013 Cuma

Watsons Olive Hair Treatment..

Günaydı.. Watsons saç maskelerine bayılıyorum. Hem fiyatları 7-8 TL. gibi çok uygun hem  de miktar olarak o kadar fazla ki kullan kullan bitmiyor şeklindeler. Daha önce  pembe olanını denemiştim, hatta yazlıkta onu kullanmaya devam ediyorum ve biralısı da sırada bekliyor ama önce bu zeytinyağlı olandan bahsedelim.

Zeytinyağı'nın saçlara çok iyi geldiği ve beslediği malum, Watsons'da bu nedenle nemlendirici ve onarıcı saç bakımını zeytinyağı ile yapmış. Kullandığım saç maskeleri veya bakım ürünleri içinde en iyilerden birisi diyebilirim bunun için, saçları yumuşacık yapıyor ve besliyor. Bir tek kötü özelliği varsa o da kokusu, eğer ağır kokulara tahammülünüz yoksa almayın. Balıkesir-Edremit civarlarından geçenler, o yöredeki zeytin-zeytinyağı fabrikalarının nasıl koktuğunu bilirler, işte bu maskenin kokusu da aynen o şekilde. Ama kalıcı değil, maske saçtan akar akmaz koku da gidiveriyor. Bence o yumuşacık his için de bu koku çekilir artık ne yapalım.

Ürün kullan kullan bitmez demiştim, tam 300 ml.

Ne kadar zamandır kullanıyorum unuttum artık, resimlerini çekerken baya bir indirmiştim  ama artık  bitti nihayet,haziran bitenler içine de koymuştum zaten. Saçlarımın kısa olması ürünün bu kadar uzun gitmesinde etken değil, çünkü tam tersi bitsin diye özellikle çok miktarda kullanıyorum. Ayrıca uzun saçlar için de ürün diplere gelmeyecek şekilde uygulandığı için benim kullandığım miktar yeterli olur sanıyorum. İki parmağımın ucunu kaplayacak kadar ürün yeterli oluyor ben birazcık daha fazla alıyorum.

Artık bu bitsin de biralı olana geçeyim diye de sabırsızlanıyordum bir yandan, neyse  haziran bitenlerde yayınladım ve Dove kullanmaya geçtim.  Biralı olanı da denedikten sonra, bunu yine alıp almamaya karar vereceğim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder