25 Temmuz 2013 Perşembe

Günün Ojesi We Rock the Green..

Günaydın. Uzun zamandır günün ojesi yazmamışım, halbuki değişik bir sürü de oje sürdüm bu süre içinde. Şimdi bugün sürdüğüm oje ile beraber son birkaç gündür sürdüğüm ojeleri de yazacağım.
Öncelikle Essence'in standında yeni keşfettiğim bu yeşil ojeden çok hoşlandığımı söylemeliyim. Kapatıcılığı ve rengi harika. Bir kat bile yetecek bir oje. 

Üzerine seriden hoşlanmamakla birlikte yine de denemek için Golden Rose Impression koleksiyonundan 04 numaralı ojeyi sürdüm. Tek parmağa sürünce daha bir beğendim sanki. Base coat koyu renk olunca sanki daha iyi durdu gibi geldi bana.

Bununla da yetinmeyip, bir de Essence ıcecream kolaksiyonundan 02 always in my mint isimli ojeyi de denemek için sürdüm. Sürülmesi son derece zor bir oje, sürekli çizgi çizgi oldu. Koleksiyondan en beğendiğim renk olmasına rağmen sürüm açısından beğenmedim. Ayrıca üzerine jel oje sürülürken de kurumuş olmasına rağmen renkte açılma  yaptı. 

Çizgileri kapatması ve aynı zamanda açık renk üzerinde impressionın da duruşunu da görmek istedim.

Yüzüğüm de mint oje ile uyumludur..

İçerenköy Carrefour Essence standından bulduğum bütün yeni ojeleri aldığım için, çeşit çeşit sürdüm durdum. Bu da FlorMar M09 üzerine Essence Crack me Pearly Pink. Çatlayan ojeler ışıltılı olunca çok hoş oluyor bence..

Bu da son Sephora alışverişimde aldığım 49 numaralı oje ve üzerinde de yine Essence Mrs. and Mr. Glitter var. Essence ojelerin isimlerine siz de bayılmıyormusunuz??

ve araya da yine Essence Redvolution üzerinde Circus Confetti var.. 
Hepsine ayrı ayrı bayıldığımı söylememe gerek yok herhalde..

Biraz karışık ve uzun bir oje postu oldu ama hepsini de görmenizi istedim. Benim favorim We Rock the Green ve Circus Confetti, sizinkiler hangisi??
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder