10 Temmuz 2013 Çarşamba

Bitenler Haziran..

Haziran ayı bitenler yazısı biraz gecikti ama ayın ilk haftası tatilde olduğum için fotoğraflayıp, düzenlemem biraz uzun sürdü. Hemen bakalım neler bitmiş.
Önce toplu halde görelim. Baya bir ürün bitti çünkü sıkı çalıştım geçtiğimiz ay.

En başta Nivea'nın masaj başlıklı duş kremi var, en son olarak başlığı kullanmayı bırakıp direk duş kremi olarak kullandım. Fena değildi. Gratis'e özel hassas dişler için diş macunu, iyi ama beyazlatıcı olandan daha memnunum, bunu da ara ara alıyorum . 3.5 TL. olması lazım. Migros'da bulunan I am markalı temizleme jeli, bunları oğlum kullanıyor. ben de denedim birkaç defa fena değil. Temizliyor mu temizliyor. Watsons zeytinyağı içeren saç maskesi, kokusu hariç iyi bir maske, saçları yumuşacık yapıyor.

En başta yarın gözüküyor ama Rossmann'dan aldığım mini duş jeli var. kokusu güzel ama kalıcı değil. Neutrogena sivilce jeli, sivilcenin üzerine sürülüyor. ben çok faydasını görmedim. Bioderma yüz yıkama jeli, süper bir jeldir, ilk fırsatta yenisini alacağım. Garnier günlük nemlendirici, matlaştırıcı etkisinden memnun kaldım, yedeği de var zaten. Innova tonik, fena değildi ama yeniden almam. Bio Oil'i ayrıca anlatacağım.

4 adet FlorMar oje, bozulmuşlar çöpe gittiler. Aynı şekilde Cecile beyaz farım da bozuldu artık onu da attım. Mac kahverengi kalem, dibine kadar kullandım. Essence Oz serisinin pudrası, çok memnundum ve dibine kadar kullandım. keşke yedek alsaymışım. Essence I Love Stage göz bazı, fena değildi ama elimde çok fazla baz var, zaten yokmuş galiba artık.

Benri pamuklar, testerlar ve Watsons el kremi. El kreminin kokusu çok güzel, bunu ayrıca anlatıp yenisini de alacağım. Lush Enchanted göz kremi denemem için vermişlerdi, çok sevmedim. Nemlendirdi ama bir artısını göremedim. Denemelere devam.

Benefit setlerden biri, Primping with the Stars sanırım, içindeki bütün ürünlerden memnun kaldım. Bir tek Bo-ing kapatıcı biraz kalın dokulu geldi bana, iyice yedirmek ve göz altını çok iyi nemlendirmek gerekiyordu. Onun tam boyunu almayı düşünmüyorum. Diğerlerini alabilirim. Özellikle pore-fessionel makyaj bazını beğendim. 

Haziran ayı da böyle geçti artık darısı temmuzun başına diyelim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder