17 Temmuz 2013 Çarşamba

Bir Alışveriş Bir Oje...

Günaydın. Dün instagram takipçilerim görmüştür, Essence'in yeni koleksiyonu Me&My Icecream Gratis mağazalarına teşrif etmiş. 2 haftadır falan bekleniyordu koleksiyon nihayet geldi. ben baktığımda herhalde yeniydi ve stand ful doluydu o yüzden ne istiyorsam alabildim hemen, gerçi bu sefer fazla da bir şey istemedim. Koleksiyonun tamamı çok pastel ama çok parlak. Buz buz parlıyor neredeyse, tam adına uygun olmuş aslında.

Benim koleksiyondan aldıklarım bunlar. Top allık-pudra-aydınlatıcıya görüntüsünden ötürü bayıldım. İki adet oje aldım, 2 rengi daha var. Renkler çok açık ama birazdan göreceksiniz üzerini süsleyince fena durmadı zaten düşüncem buydu alırken. Bir de lipbalm aldım, lipbalm hastasıyım ve ne kadar balm varsa denemek istiyorum. Ancak ilk denemede yeterince yumuşak bulmadım, bakalım daha kesin değil tabi.

Minik topların görünüşü de bu şekilde, çok ciciler bayıldım. Bugün ilk defa kullandım, bütün yüze uygulanırsa gayet parlak, kardan adam gibi bir sonuç olacaktır. Bence aydınlatıcı veya allık üzerine parlatıcı olarak süper duruyor. Ben önce bütün yüze uyguladım, sonra da parlamasını istemediğim yerlere biraz Dior matifying finishing powder geçtim, sonucu beğendim. Bir de tavsiye, fırçaya alırken dikkatli olun, toplar kaçabiliyor.

Hemen ilk ojemizi tanıyoruz, 04 numara icylicious, ismi gibi buz buz duran bir oje. Çok krem kıvamlı, sürümü zor, ilk katta çok fırça izi yapıyor, ikinci katta biraz düzeliyor. 3. katı sürecekseniz çok incecik olsun ve katlar arasında kurumasını bekleyin daha iyi sonuç alırsınız. 

Tabi renk bana çok bebek rengi geldiği için üzerine yine Essence Snow White koleksyonuna ait The Huntsman isimli altın yaldızlı oje ile süsleme yaptım. bence çok güzel oldu. Ama simler bol olsun diye uygulama kat kat olunca jel kısmının kuruma süresi çok uzadı.

Bir de ojelerime uygun pembe gül yüzüğümü de taktım mı tamam oldu..


Pastel renkleri seviyorsanız koleksiyona bayılacaksınız. Ojeler 2.50 TL. minik top allık-aydınlatıcı 10.95 TL ve lip balm da 8.55 TL. Sizin favorileriniz neler?
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder