20 Temmuz 2013 Cumartesi

Nars Sin Allık..

Nars'ın Super Orgasm'dan sonra elimdeki ikinci allığı muhteşem bir rengi olan Sin. Bu allığı yine çok uzun zaman önce Super Orgasm allığın hemen arkasından almıştım. Aldığıma da çok memnun olduğum allıklardan biridir. Beyaz tende başka, bronz tende bambaşka durur. 

Allığımız avuç içi kadar ve yine klasik siyah Nars ambalajında geliyor.

Gramajı uzun bir süre gidecek kadar fazla, sürekli kullanmıyorsanız asla bitmeyecektir.

 Renk içinde minik altın rengi simler bulunan koyu bir pembe olarak tarif edilebilir. Nars'ın içine sim bombası atılmış gibi duran ürünlerinin yanında bunun simleri çok minicik ve çok doğaldır. Yanağınıza bol bulamaç sürmediğiniz takdirde kesinlikle deli gibi parlamayacak, aksine özellikle güneşte çok güzel bir ışıltı verecektir.

Güneşte duruşu aynen böyle, ben iyice belli olsun diye de abartarak da sürdüm biraz, yoğunluğu kendiniz ayarlayacağınız için kesinlikle doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.

3 adet Nars allığım var, kalite ve pigmentasyon açısından hepsinden çok memnunum. Dün bahsettiğim Artdeco 25 numarayı da Oasis'e dupe olarak aldım ama yine de yerini hiç bir ürünün tutmadığı şeyler Nars ürünleridir bence. Bakalım belki ilerleyen zamanlarda Oasis'i de koleksiyonuma katabilirim. Şimdi bahsetmediğim bir Angelika allık kaldı, onu da yazacağım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder