10 Temmuz 2013 Çarşamba

Bio Oil Yorumlarım...

Günaydın. Bu ürünü biliyorsunuz büyük umutlarla alıp kullanmaya başlamıştım. Kullananlar çok memnun ve üzerinde yazana göre iyi gelmediği şey yok. Hamilelik çatlaklarından, yüzdeki yaşlılık izlerine kadar iyi geldiği söyleniyor. Bazıları bunu vücut nemlendiricisi olarak kullanıyormuş ve yaralara da iyi geldiğini duymuştum. Ben de öncelikle yüzümde kullanmaya başladım, ama devam ettiğim günlerde yüzümde bulunan iki adet sivilce giderek büyümeye ve geçmemeye başladı. Ürünü 2 hafta kadar kullandıktan sonra mecburen bırakmak zorunda kaldım. Bırakır bırakmaz da sivilcelerim küçüldü ve geçtiler. Böylece anladım ki bu yağ benim yüzüme ağır geldi. Ben de vücuduma kullanmaya başladım. Yüzüme kullandığım sürede ise çok iyi bir nemlenmeden çok yağlılık değil ama sürekli bir parlaklık oldu yüzümde, pek hoşuma gitmedi.
Önce kuru vücuduma sürüyordum ama o zaman emilmesi oldukça uzun sürüyor ve giydiğim veya oturduğum şeyler bütün yağı emiyordu. Ben de duştan çıktıktan hemen sonra, ıslak vücuda sürmeye başladım ve o şekilde performansının iyi olduğunu düşünüyorum. Hem emilimi kolay oluyor hem  de iyi nemlendiriyor. Ama aynı şeyi herhangi bir bebe yağı da mükemmel yapıyor. Ben hamileyken doktorumun da 2. aydan itibaren tavsiyesi ile mutlaka her gün bebe yağı kullanıyordum ve ne bir çatlak oluştu ne de kuruma oldu. 

Bebe yağını hala düzenli olarak kullanırım ve cildimi çok iyi nemlendirir. 

Bebe yağı dururken bu yağı bir daha almayı düşünmüyorum. Hem miktar olarak da daha fazla hem de fiyatı daha uygun. Yine de yaralara özellikle kedi tırmıklarına falan iyi geldiğini de duyduğum için böyle bir sıkıntınız varsa deneyebilirsiniz diyorum. Bio-Oil Watsons ve Gratis'den 25 TL. ye alınabilir.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder