4 Aralık 2013 Çarşamba

Sigma P 80..

Hazır Black Friday yeni bitmişken ve yeni Sigma fırçalarımızı sipariş etmişken on zamanlarda aldığım son Sigma fırçadan da bahsedeyim. P80 3. Sigma fırçam ve bunu da instagram üzerinden abeautyblog dan aldım. Satıcısı benim çok yakınımda oturduğu için kargo falan da ödemeyip direk gidip ürünü teslim alıyorum, çok iyi bir tesadüf oldu benim için.
Diğer 2 Sigma fırçam (F80-84) gibi bundan da çok memnun kaldım. Muadillerini daha önce Bobi Brown'da görmüştüm ama bu fırçanın ona göre tüyleri daha sık ve sert yapıda, uygulamada bu sertliğin herhangi bir zorluğu olmuyor, aksine ürünü tam kararında alıyor. Benim elim daha az sıkılıkta fırçalara alışık olduğu için ilk 1-2 kullanımda farı fark etmeden baya bir fazla almışım ama şimdi elim alıştı az az alıp sürüyorum.

Sigma'nın bu fırçalarını ayrıca da çok şık buluyorum. iyi bakılırsa uzunca süre kullanılabilecek fırçalar ve artık alıştım her kullanımdan sonra mutlaka fırça temizleme suyu ile temizleyip, haftada 1 de bebe şampuanı ile yıkıyorum hepsini.

P serisi tamamen göz makyajı detayları için düşünülmüş bir seri, P80 blending için çok güzel bir fırça, yumuşak dairesel hareketlerle yapılan uygulamada tam istediğim sonucu verdi. Devamını da almayı düşündüğüm  bir seri oldu kesinlikle ve tabi ki çok geçmeden siparişini de verdim.

Bu da Sigma'nın alışverişlerde hediye olarak yolladığı minik fırçası, P80'in yanında bana hediye olarak geldi.

Sigma fırçaları kullandıkça kalitelerini ve uygulama kolaylıklarını çok beğendim. Diğer fırçalarla da zamanla kıyaslamalarını yapacağım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder