18 Aralık 2013 Çarşamba

Essence Beauty Beats Allık...

Günaydın, bu sabaha keyifle başlayalım. Essence'in uzun zamandır beklenen Beauty Beats serisi nihayet Gratis'lerde yerini aldı, ancak birbirinden 500 metre uzaklıkta iki Gratis şubesinden birinde koleksiyon bulunurken diğerinde bulunmaması çok saçma geldi bana. Geçtiğimiz cumartesi sabahı  Bahariye şubesinde var mı acaba diye sorduğum Çiftehavuzlar şubesi satış görevlisi aa bizde de var daha açmadık hemen getireyim diyerek bütün koleksiyonu gıcır olarak önüme serdi. Tabi almak istediğim sadece ojelerdi aslında ama bu rengi de çok beğendiğim için aklımda kalacağına mantığı ile almış bulundum. Aradan 1 hafta geçmiş olmasına rağmen de hala gelmeyen şubeler var.

01 numara Gruopie ismi..

Güneş ışığındaki rengi, üzerindeki yazılar harika, çok kolay da gitmiyor bu yazılar ya da gitmeyecek çünkü allık çok pigmentli az az almak yetecektir.

Gölgede duruşu..

Gölgede swatch..

Güneşte Swatch..

Koleksiyonda çok da şirin bir aydınlatıcı pudra vardı, Oz koleksiyonunda çıkardığı pudra gibiyse onu da alacaktım ama rengi daha açık ve parlak duruşluydu, o nedenle almadım. Her mağazaya ne kadar gittiğini de gördüm bu şekilde 4'er oje, 5 far, 5 allık falan gibi sayılarla gidiyor ki hemen bitmesi son derece normaldir. İstediğiniz bir ürün varsa bulduğunuz yerde alın bence, yoksa kalmayacaktır.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder