3 Aralık 2013 Salı

#del2013veda blogger etkinliği..

Pazar günü 3 blogger arkadaşımızın düzenlediği #del3013veda etkinliğine Bakırköy'de bir cafeye gittik. Bu cafeden daha sonra ayrıca söz edeceğim çünkü bu eventi düzenleyen arkadaşlarımızı ve dolayısı ile bizi de çok üzen bir olay oldu ve kimsenin oraya gitmesini istemiyorum yaptıklarından sonra.

Önce güzel şeyler, muhteşem pastamız, bu güzel pastanın yaratıcısı kekcouture'a teşekkür ediyorum, hem sunum hem de lezzet olarak çok güzel bir pastaydı.  Güzel kurabiyelerimiz, Atölye Ful'dan geldi. El yapımı şekerlerimiz muhteşemdi ve LoliShop'dan geldiler. Event çerçevemiz ve stickerlarmızın sponsoru da webtoprint oldu.  Arkadaşlarımız masalardaki çiçeklere kadar düşünmüşler ve Çiçek Satış'dan harika buketler yaptırmışlar.

Şimdi blogger arkadaşlarımızı tanıyalım, etkinliği 3 blogger arkadaşımız düzenledi demiştik, en üst resimde sırası ile; sevgili Pınar, sevgili Yasemin ve sevgili Ece görülüyor. 
Biota 'da etkinliğimize katılıp hem bize güzel hediyeler verdi hem de yaptığı çekiliş ile aramızdan bir arkadaşımıza güzel bir TV hediye etti. Arkadaşımız hediyesini firma yetkilisinden alırken çok mutlu oldu. Blogunu zevkle takip ettiğim sevgili Kokoş kelebek ile de tanışmak fırsatını buldum. 

Sevgili Yasemin ve Pınar hediyelerimizi dağıtırken hem çok yoruldular hem de bizi çok mutlu ettiler . Yine eve el kol dolu ve zor döndük. Sevgili Kokoş Kelebeğimiz olmasaydı ben hala orada olabilirdim. Geçtiğimiz hafta tanıştığım ama çok sevdiğim  Gözde ile de bu etkinlikte yeniden buluştuk. Kendisi Rainwalker'ın hediye ettiği şemsiyesi ile poz verirken..

Hediyelerimizden bazıları, Dore ÇorapSafranbolu Lokum, ki oğlum bunlara bayıldı, şekerler, kurabiyeler hatta hediyeleri taşımak için torbalar bile düşünülmüş..

Yine daha sonra detaylı anlatacağım ürünlerden bazıları, Unilever,  Cıncık Takı'dan çok hoş bir set, FlorMar'dan  tatlı ojeler, gloss ve far, Doğadan çay ve bardak, Dr. Oetker'den  höşmerim ve başka pratik tatlar bunlardan sadece bazıları.. Tabi devamı da var ve yakında gelecek..

Sponsorlarımızdan biri de Vivaldi Kozmetik idi ve bize çok güzel bir krem yollamış, bunu da denedikten sonra paylaşacağım tabi. 

Pasta o kadar güzel o kadar detaylıydı ki bu güzel resimlerini de paylaşmadan olmazdı. 

Bütün sponsorlarımızı tek tek sayarsak;
Karya Gourmet, Yuva Maya, Doğadan, Match Kozmetik, Estuz, Rainwalker, Dore Çorap, Orkide Hareketi, Çiçek Satış,  Dr. Oetker, Laber Kimya, Kek Couture, Tatlı Köşem, Atölye Ful, Takkunya, Doa Kozmetik, Taze Masa, Bebak, Cıncık Takı, The LoliShop, Forte İletişim Ajansı, Blackspade, Webtoprint, Bitki Sandığı, Vivaldi Kozmetik, Raen, FlorMar, Arwey, İnanır Grup, Safranbolu Lokum, Sabun perisi, Fresh Line, Unilever, Modapik, Tereson, Homend, Otacı, Pınar, Cyrene, Banat, Afilli Kitap, Keramika, Ville Grup, NYX, Biota, Turuncu Kasa
Bütün sponsorlarımıza çok teşekkürler..
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder