10 Aralık 2013 Salı

Günün ojesi FlorMar Mirror Shine MR06 Numara..

Günaydın, İstanbul karlı bir sabaha uyandı umarım herkes işine ya da gideceği yere sorunsuzca varmıştır. Kar İstanbul'da çok uzun süre etkili olmaz ama geriye kaosunu ve çamurunu bırakır, umarım bu günleri kolay atlatırız.
Hemen günün ojesine geçelim, hafta sonu FlorMar'dan alışveriş yapmıştım ve aldığım ojeleri de instagram sayfamda göstermiştim. Hemen oje denince en favori renklerimden biri olan 06 numara mavi ile başladım. Renk bebek mavisinin metalik olanı ve aynı duochrome koleksiyonunun yapısında, yani çok kremsi, kolay kurumuş gözüküyor ama kuruduktan sonra bile zedelenmeye müsait. Duochrome serisinden farkı bu renkleri yanar-döner değil düz  olması diyebilirim. Mirror adı uygun olmuş olabilir çünkü gerçekten de çok parlak bitiş veriyor. Hemen üzerine de kar şerefine sevgili Başak'ın yolladığı HM "Pink" isimli ışıltılı ojeyi sürdüm. Koyu bir renk üzerinde daha iyi duracağını düşünüyorum ama böyle de çok sevdim.

FlorMar Mirror koleksiyonunundan aldığım diğer iki ojeyi de yakında süreceğim, bu ara çok ojem var denenmeyi bekleyen o nedenle karar vermekte gerçekten zorlanıyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder