14 Nisan 2014 Pazartesi

Tipik Terazi Blogdan hediyelerim geldi..

Son zamanlarda fazla çekilişe katılmadım, katıldığım zaman o çekilişte mutlaka çok istediğim bir şey oluyor. Bu çekilişte de Apolena çantaya vurulmuştum ve kısmetime de bana çıktı gerçekten. Sevgili Tipik Terazi blogunun sahibesi de sağolsun hemen haber verdi bana ve hediyelerim güzelce paketlenmiş olarak bana ulaştı.
Tabi ki çok istediğim Apolena makyaj çantası da boş gelmedi, içinde yine çok denemeyi istediğim Clinique alt kirpik maskarası, Benefit they're real deluxe boy maskara ve Avon glimmerstick göz kalemi de vardı.  They're real mascarayı burada yazmıştım daha önce, Clinique alt kirpik mascarasından ise başka bir yazıda bahsedeceğim. 

Önce çantayı görelim, harika bir desene sahip öncelikle leopar detayı benim en sevdiklerimden. çantanın kendisi de oldukça geniş, günlük çantada değil ama seyahat çantalarımın demirbaşı olacak kendisi, içi fondötenden pudraya, fırçadan mascaraya kadar bütün hacimli ürünleri alacak kadar büyük. 

Avon'un bu glimmerstick kalemlerine bayılıyorum. Bunlar asansörsüz olanlar ama arkasında da kalemi dağıtmak için bir de günger aplikatör var. O sünger aplikatörün içinde ayrıca da kalemin rengi ile aynı toz far bulunuyor. Böylece kalemin üzerinden aynı renk far ile geçip, buğulu efekt verebiliyorsunuz.

Bendeki rengi in a blink, petrol yeşili güzel bir renk. Daha önce bu rengi hiç almamıştım ama bu tarz renkli kalemleri göz altıma uygulamayı sevdiğim için de çok hoşuma gitti. 

Üstte kalemin üzerine arkadaki sünger aplikatör ile geçilmiş hali, altta ise sünger aplikatördeki farın tek başına verdiği renk görülüyor.

Ben bütün hediyelerimi çok sevdim, Tipik Terazi'ye bu güzellikler için teşekkür ediyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder