22 Nisan 2014 Salı

Essence Beauty Beats I'm backstage & Rimmel London Top Coat..

Günaydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız çok çok kutlu olsun. Geçen gün canım kesinlikle mint rengi bir oje sürmek istemişti, ben de Essence Beauty Beats koleksiyonundan I'm backstage isimli rengi bulup çıkardım ve ilk defa da üzerine Rimmel London'nın çok övülen top coat'unu uyguladım.
Essence'in koleksiyon ojelerinin yapıları genelde kötü oluyor ama bu seride böyle bir sorun yok. En açık renkten en koyusuna kadar sorunsuz uygulanıyor ve 2 katta tırnağı kapatıyor. Üzerine de hiç top coat kullanmak adetinde olmamama rağmen RL Plumping top coat uyguladım. Rimmel'in hakkını vermek gerekir, ojenizi korumak istiyorsanız alacağınız ürün budur. Ben ertesi gün çıkartırken resmen zorlandım. Özellikle nail art çalışmalarının üzerinde çok iyi olacaktır. Onun dışında bir de yine Essence'den aldığım tırnak süslerinden minik bir gül uyguladım. Gerçi bunu daha koyu bir rengin üzerine koysaymışım daha iyi olacakmış sanki değil mi?

Essence'in Beauty Beats koleksiyonunun ojelerini sevdim, daha hepsini gösteremedim ama  renkleri ve yapıları güzel diyorum şimdilik.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder