29 Nisan 2014 Salı

Flormar jelly Look Torquise Green..

Flormar'da sonunda modaya uyarak jel görünümlü/bitişli oje koleksiyonu çıkardı, geçtiğimiz hafta içinde mağazada renkleri de gördüm, seçenekler oldukça fazla. İlk etapta denemek için 2 renk aldım.

İlki mint yeşilinden biraz daha koyuca ve adı gibi tam bir turkuaz olan Torquise Green isimli renk, Flormar renklere isim vermeye başladığından beri ojeleri tanımlamak daha kolay oldu. Jelly Look adına uygun olarak bitişi parlak ancak ince ince 3 kat sürerek bu görüntüyü elde ettim. Pigmentasyonuna güvenip 1 veya 2 katta bıraktığım sağ elimde ertesi gün hemen uçlardan soyulma başladı. Sürerken bir sıkıntı olmadı, sevgili Başak kendisinin aldığı renkte çizgilenme olduğunu söyledi, belki o renge özgüdür, bu ojede böyle bir şey görmedim. Diğerlerini ise denedikçe göreceğiz artık.

Fiyatını tam hatırlayamadım, 2 seri yeni oje çıkmış biri 2.50, diğeri de 3.50 TL. gibiydi sanırım. Bu jel görünümlü ojeler bence asıl sınavlarını deniz ve havuz mevsiminde verecekler. Özellikle havuzun klorlu suyunda parlaklığını yitirmeyen başarmış demektir.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder