12 Nisan 2014 Cumartesi

Fouf dead sea sulfur soap

Günaydın, herkese iyi hafta sonları. Sevgili Biricit'in Kadınlar Günü etkinliğinde Fouf Dead Sea Kozmetik tarafından gönderilen bir sabundan bahsedeceğim. Sabun sülfür içeriyor ve özellikle de sivilceli, akneli ciltler için kullanılması öneriliyor.
İçinde ölü deniz mineralleri, sülfür ve zeytinyağı extresi barındırıyor. Vücut için kullanılabildiği gibi yüz için de kullanılabiliyormuş.

İçeriği temiz ve kokusu da hafif parfümlü gibi fena değil. 

Yüz içi de kullanılabilir denilmekle birlikte ilk denediğimde yüzümde o sevmediğim gıcır hissi bıraktı, karmadan yağlıya cilt yapısında olmakla birlikte, hassasiyetten ötürü yüzümde parçalı kuruma yapacağından endişelendiğim için sabunu direk teenage oğluma devrettim. Onun tam da sivilceli zamanı sabunun etkilerini daha iyi gözlemliyorum. Sabunu 2 haftadır falan kullanıyor ve yüzündeki sivilceler kurumaya ve cildi de düzgünleşmeye başladı, ki düzenli de kullanmıyor. 2 gece kullanırsa 1 gece unutuyor, ona rağmen sabunun etkisini beğendim.  Teenage hormonları nedeniyle yağlı, sivilceli yğz, sırt gibi bölgelerde iyi sonuç veriyor. 

Fouf Dead Sea Kozmetiğe teşekkür ediyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder