3 Nisan 2014 Perşembe

Loreal 3 etkili cilt düzgünleştirici kadifemsi tonik..

Günaydın.. Loreal'in çoğu ürününü severek kullanıyorum ve özellikle makyaj temizleme ürünlerinin hepsine bir şans verip denemek istiyorum. Bu toniği de yine Gratis'in yaptığı indirimlerden birinde 8-9 TL. gibi bir paraya almıştım.

Bir süredir düzenli olarak bunu kullanıyorum makyaj temizleme rutinimde ve yarıya geldim neredeyse. Şimdi bu aşamada şunu söylemeliyim, bu tonik su kıvamında değil, jel-su arası bir kıvamda ve ben bu kıvamdaki tonikleri tercih  eden bir insanım. Makyaj temizleme sütünden sonra yüzümü mutlaka bu tonikle bir kere geçiyorum ve arkasından bi süre bekledikten sonra Konjac ve yüz temizleme jelim ile yüzümü yıkıyorum. Ama yıkamasam da fark etmez çünkü yüzde ağırlık, yağlılık veya yapışkanlık hissi bırakmıyor.

Kuru ve hassas ciltler için olmasına rağmen benim cildimde herhangi bir irritasyona sebebiyet vermedi, zaten cildim bu ara oldukça hassas olduğu için iyi bile geldi denebilir. Cildimi temizledikten sonra o ipeksi hissi gerçekten de veriyor bana.

Yalnız bir şikayetim var, gerçi Loreal'in bütün temizleyicilerinde, toniklerinde aynı sorun var o kapak ürünü dışarıya boşaltıyor. ne kadar dikkat etsem de mutlaka ürün taşıyor, yanlardan akıyor ve ziyan oluyor. Göz makyajı temizleyicisini de çok memnun olmakla birlikte aynı sebepten almaktan vazgeçtim. Bunu da bir daha alırmıyım bilmiyorum. 

Yine bu kapak sorunundan dolayı seyahatte falan da valizde falan taşımaya kesinlikle uygun değil, mutlaka dökülür.

Üründen çok memnun olmakla birlikte sanırım yine böyle jel kıvamlı bir ürün olan Yves Rocher beyaz çay özlü toniğe geçeceğim bu bitince, umarım bu kapak sorununu çözerler de yeniden alabilirim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder