24 Nisan 2014 Perşembe

Essence Bloom Me Up koleksiyonundan seçilenler..

Dün 23 Nisan nedeni ile tabi tatildik, oğlum da artık 23 Nisan faaliyetlerine katılmadığı için ben rahat rahat gezme fırsatı buldum. Bir yandan Gratis'e yeni gelecek olan Wet and Wild'ın hangi şubelerde standı olduğunu da araştırıyordum. Bağdat Caddesi'ndeki 5 mağazayı da gezdim. Stand sadece Erenköy'de vardı, tam ayrılmak üzereyken kenarda bir satış görevlisinin Bloom me up ürünlerini açtığını gördüm ve hemen başında nöbete geçtim. Stand yerleşir yerleşmez de bunları kaptım.

Ojeler yine çok pastel tonlarda, bunların rengini daha çok sevdim, özellikle bulduğum her mint rengi ojeyi aldığım için bunu da aldım. Krem allık olarak bunu rengi hoşuma gitti. Aydınlatıcıda çok tereddüt ettim, en sonunda şeklinin güzelliği nedeni ile aldım evet..

İçinde böyle güzel çiçek desenleri var tabi kullanınca gidecek yazık ki. Aydınlatıcıyı sonra detaylı yazacağım, hatta Love Letters koleksiyonundaki aydınlatıcı ile karşılaştırma yapacağım.

Şirin krem allık da böyle tatlı bir pembe-kırmızı arası renkte, ismi de Chaising Lady.. Bunun bir de nude/pembe tonlu olanı vardı sanırım.

Çok pigmentli bir şey değil, yapısı kremsi ama çok cıvık değil yani ıslak bir görüntü vermiyor yanağa sürüldüğü anda kuruyup sabitleniyor.Yapısı da kuru kuru zaten, ele pudralı bir his geliyor. Önce bunu baz gibi uygulayıp, peşine toz bir allık ile takviye yaparım diye düşündüm.

Yine de yaz aylarında tek olarak bile hafif bir makyaj için yeterli olur diye düşünüyorum. Koleksiyon henüz bütün mağazalarda yok sanırım ama daha önceki koleksiyonlardan biliyorum ki eninde sonunda her yere geliyor. Hatta evimin oradaki Gratis şubesinde hala Beauty Beats koleksiyonu var. Bu koleksiyonda bir de pembe tonlu bir çift uçlu kalem aydınlatıcı vardı, bir tarafı göz, diğer dudak için, onu da alabilirim belki ilerideki zamanlarda.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder