4 Nisan 2014 Cuma

#biricitlekadınlargunu Orilame hediyeleri..

#biricitlekadınlargunu buluşması sponsorlarımızdan Oriflame bir kadını Kadınlar Gününde en mutlu edecek hediyelerden olan güzel makyaj ürünlerinden yollamış. Özellikle More by Demi ilk gördüğümden beri çok beğendiğim bir palet oldu. Palete, yanına Volume build mascara ve Giordiani Voluptuous ruj da eşlik ediyor. 


Palet çok şık, kadife bir kesenin içine konulmuş, ayrıca da gerek inceliği gerekse de sağlamlığı ile çantada taşımaya uygun geldi bana. İçinde 4 far, 2 ruj, bir allık bir de aydınlatıcı olması paleti günlük makyaj için de ideal yapıyor. Tabi yanına konulmuş olan fırçalardan verim alınamayacak, onların yerinde bir de bronzer olsaymış süper olacakmış.

Renkler yakından ve filtresiz olarak görülüyor. Krem aydınlatıcı yaz için bütün yüze ışıltı vermek için de kullanılabilir. Farlarla ise hem gündüz hem de gece makyajı yapılacak şekilde düşünülmüş. Krem rujlar hakkında bir yorum yapamayacağım, mutlaka renkleri güzeldir ama bu şekilde palette ruj kullamayı sevmiyorum ben o nedenle kullandığım makyaj  paletlerinde eğer ruj varsa mutlaka kullanılmadan kalıyor.

Giordiani Gold rujun ambalajı yine çok şık, dışı şeffaf içi altın rengi. ismi Rose Bloom..

Tam baharlık bir pembe, kremsi yapıda..

İçinde ışıltı yok ama mat da değil, hafif parlak bitişli bir ruj.

Benim dudağımda tam bir Barbie pembesi oldu, bu renkleri çok sevmem ama bahar ayları için üzerine bir gloss ile kullanabilirim. Yapısı dudağı kurutmuyor ve kalıcılığı da 2-3 saat gibi.

Giordiani Voluptuous mascara ise ince fırçası ile sanki vaat ettiği hacmi verebilecek mi diye düşündüm ama korktuğum gibi çok hacimsiz kirpiklerim olmadı. 

Mascara kirpiklerimi çok güzel uzattı, hacim de fena değil. Bir parça topaklanma oluyor ama gün sonunda göz altımda akma görmüyorum. Paleti kullanarak yaptığım ilk makyajı da resimleyip koydum, pigmentasyonu orta derecede ama renkler baz üzerinde güzel görünüyor ve tabi yine baz ile oldukça kalıcı buldum. 

Oriflame ve sevgili Yasemin'e çok teşekkür ediyorum, bu güzel ürünleri zevkle kullanacağım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder