20 Mayıs 2014 Salı

Wet N Wild Mellow Wine allık..

Wet n Wild markası geldi geleli merak ettiğim pek çok ürününü öncelikle denemek için aldım. Allıkları da merak ettiğim ürünler içindeydi, çok pigmentli ve kalıcı olduklarını duymuştum, yarı yarıya haklı olduklarını düşünüyorum.

Denemek için aldığım allık Mellow Wine, muhtemelen yine high-end markalardan birinin dupe rengidir. Çünkü bu allıkların için de bir de Nars Orgasm allığa dupe gösterilen bir renk var.

İçinde bir de minik, açılı bir fırçası var. Ama fırçanın kılları çok sert kullanılacak gibi değil pek. Allık biraz tozutuyor, stippling tarzı bir fırça ile denedim hemen toz toz oldu. Nars kabuki ile hafif dokunuşlarla alıyorum ve o şekilde tozutmadığını gördüm. Ayrıca yine çok pigmentli olduğu için hafif dokunuşlarla uygulamak lazım. her ne kadar pigment açısından sorunsuz olsa da kalıcılık açısından biraz sınıfta kaldı, gün içerisinde biraz soluyor çünkü.

Dağıtılmış hali de bu şekilde, aslında kararında uygulandığında çok doğal duruyor. Beyaz tenlilere belki çok koyu kaçabilir ama buğday tenli ve esmerlere çok yakışacak bir renk. 

WW allıklar sanırım 12-13 TL. gibiydiler. TR'de bu allıkları kıyaslayabileceğim belki The Balm veya Maybelline olabilir. The Balm kesinlikle daha kalıcı ama daha pahalı, Maybelline ise daha pigmentsiz allıklara sahip. İçlerinde fiyat olarak en uygunu şimdilik WW, gün içerisinden allık biraz uçmasına rağmen yine de tam kaybolmuyor. O nedenle de benden geçer not aldı, ileride diğer renkleri de alınabilir. 
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder