22 Mayıs 2014 Perşembe

Wet n Wild I am getting sunburned palet..

Wet n Wild TR'ye gelmeden önce Burada  bahsettiğim instagram alışverişimde aldığım Wet n Wild I am getting Sunburned paleti detaylı olarak inceleyelim istiyorum. Wet n Wild ile Comfort Zone paleti aldığımdan beri de çok beğenerek kullanıyorum, bu kadar uygun fiyata (tabi bu kadar uygunluk yurt dışında ve şimdi de Gratis'de) bu kadar pigmentli hatta fazla pigmentli ve çok güzel renklere sahip paletler az bulunur. Wet n Wild'da artık nihayet ülkemize teşrif ettiği için, daha önce aldığım bu paleti de paylaşarak WW serisine devam edelim.

Paletlerin tek kötü yanı ambalajları bence, plastik, sağlammış gibi görünüyor ama değil. Tek iyi yanı sımsıkı kapanması hatta çok zor açılması.

Ne yazık ki paletin resmini çekmeden elimden düşürdüm,  neyse ki sadece en üstteki farın ucundan kırıldı. Ambalaj dandik ama ona bir şey olmadı da far kırıldı içten. Neyse olur böyle şeyler. Zaten ucundan kırılan o pembe o kadar yumuşak ki kırılan kısmı parmağımla bastırarak presledim ve gayet güzel yerine oturdu.

Biraz fazla pigmentli demiştim değil mi, evet güneş altında özellikle crease bölgesi kahverengi farın pigmenti hakikaten çok ama çok yoğun. Fırçanın ucunu dokundurmak yetiyor yoksa gözünüz ciddi olarak pandaya dönüyor. Diğer renkler de hem kararında ışıltı hem de pigment olarak harikalar.

Bu da renklerin gölgede görünüşleri, ben paleti çok çok sevdim,  alttaki bronz ton ise tam bir joker renk diyebilirim. Her renkler ve her makyaja uyabilir. Bütün bir crease bölgesine de uygulanabilir veya sadece definer olarak da kullanabilirsiniz.

Tabi bu paletleri bu kadar sevdikten sonra TR'ye yeni gelen ve aklımın kaldığı bütün paletleri almamak olmazdı ki hepsini de aldım nitekim. Diğer paletlerin incelemeleri de sırayla gelecek.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder