8 Mayıs 2014 Perşembe

Maybelline Göz Kalemleri..

Kahverengi kalem hastalığımı duymayan kaldı mı bilemiyorum. Maybelline'in bu iki kalemini de geçtiğimiz sene indirimlerden birinden almıştım. Tabi pek çok kalemim olduğu için haliyle bitmek bilmiyorlar ama özellikle sevdiklerim arasında olduğu için anlatmak istedim.

Master Drama ve Master Smokey Maybelline'in en sevdiğim iki serisinden, her ikisi de koyu kahve renginde ancak smudge proof veya water proof değil. Yağlı göz kapağında baz olmadan 2 saat içinde silineceklerdir. Ben mutlaka bir baz kullandığım halde gün içerisinde tazelemek gereği duyuyorum.

Master Smokey'nin arkasında bir de kalemi dağıtmak için plastik bir aparatı var. Bu kısmı sadece bu kalemle değil, başka kalemleri de dağıtmak için kullanıyorum. Zaten her iki kalem de normalde yumuşacık, şöyle parmağın ucuyla bile üzerinden geçtiğinde dağılıveriyor.

İkisinin de rengi birbirine çok yakın, master drama daha çukulata rengiyken, master smokey biraz daha acı kahve gibi bir renk. 

Master smokey'nin üzerinden dağıtma aparatı ile geçildiğinde çok güzel bir görüntü oluyor. Bu şekilde far olarak bile kullanılır. Hatta bana Clinique Chubby Stick kalem farlarını hatırlatıyor bu şekliyle. Ben indirimden almıştım ama normal fiyatı sanırım 20-25 gibi bir şey olması lazım. Master Drama'nın fiyatı ise şu an aklımda değil ama hazır indirim de başlamışken  değerlendirilebilecek kalemlerden biri.

Özellikle master smokey'i çok severek kullanıyorum ve bu indirimden bu seriden bir renk daha almayı planlıyorum.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder