20 Mayıs 2014 Salı

Rimmel London Sweetie Crush Ojeler..

Günaydın. Umarım kötü olayların yaşanmadığı, güzel bir hafta olsun artık. Günün ojesinde Watsons'a yeni gelen Rimmel London'ın dokulu ojeler serisinden yeni çıkardığı Sweetie Crush koleksiyonu var. Renkler tam yazlık olarak düşünülmüş, pastel pastel hatta biraz fazla pasteller. Yine de dokulu ojelere karşı koyamadığım için koleksiyondan 4 rengi aldım. Watsons'da #istanbulbloggerbuluşması na hediye olarak da 1 değişik rengini yolladı, böylece seriden 5 renk elimde olmuş oldu.
Herşeyden önce çok tatlı duruyorlar, hakikaten adlarına benzer şekilde şeker gibiler. Sürmekten çok, koyup seyredesim var. Bu manikürde 2 değişik renk kullandım. Bahar-yaz için en sevdiğim mint rengi yani Fizzy Applelicious ve tatlı bir lila rengi olan Violet Swizzle, ikisi de birbirinden şeker. Zaten görüntüleri de kum efektinden çok ezilmiş toz şekeri tırnaklarınıza bulamışsınız gibi duruyor. 

Sürümü çok kolay, zaten hemen kuruyor ama koyu renk kum efektli ojeler, hele de Golden Rose'un bazı ojeleri gibi tek katta kapatıcı olsun falan demeyin. Ancak 3 katta bu görüntüyü aldım ben. Ama dediğim gibi hemen kuruyor, üst üste sürüverdim sorun olmadı.

Rimmel London şunların yerine aynı bu dokuda neon bir seri çıkartsaymış yaz için her halde tadından yenmezmiş. Ama bunlar da fena değil, özellikle pastel renkli ojeleri sevenler için çok güzel olacaktır. Deniz ve havuzdan da etkilenmiyor bu tarz ojeler bildiğim kadarıyla. Fiyatları yine 5 TL. civarındaydı sanırım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder