27 Kasım 2013 Çarşamba

#syafroditevent blogger etkinliği..

Pazar günü  sevgili Yasemin ve sevgili Sevinç'in organizasyonu ile ile Bakırköy Deja Vu Cafe'de  toplandık. 20 tane blogger oradaydık ve her şey gerçekten çok güzeldi. 

Toplantı salonuna girer girmez hemen bizi karşılayan çok güzel paketlenmiş ve sıraya dizilmiş bir sürü hediye oldu. Tam 41 tane sponsorumuz varmış ve hepsi de birbirinden güzel hediyeler yollamışlar. Bazıları da bizi yalnız bırakmadılar ve bizzat gelip hem sohbetimize katıldılar hem de ürünler hakkında bilgi verdiler. 

Ayrıca o gün sevgili Yasemin'in blogunun 2. yaş günüydü. ByIvan pastanesi bize böyle güzel bir pasta ve üzerinde isimlerimizin baş harfleri olan çok lezzetli cupcakeler hazırlayarak incelikte bulunmuş.  Ayrıca yine Pembe Köpük  blogunun sahibesi de çok tatlı, rengarenk keçe anahtarlıklar hazırlamış bize hediye etmek için.
Ceres Kozmetik'de aramıza katılıp ürünleri hakkında bilgi verdi.

 
ByIvan Pastanesi sahipleri pasta ve cupcakeleri bizzat getirip, bizlerle resim çektirmeyi de ihmal etmediler. Bu arada pastanenin hikayesini de sende incel'in buradaki yazısından okuyabilirsiniz.

Sponsor firmaların hediyelerini şu anda tek tek göstermem mümkün olamadı, yalnız çok harika şeyler var ve hepsini de tek tek denemek için sabırsızlanıyorum. Bütün bu ürünlerle ilgili detaylı bir post haftaya gelecek, ayrıca ürünlerin yorumlarını da kullandıkça yapacağım. Bu güzelliklerden sizin için de bir paket hazırlamayı düşünüyorum tabi ki.

Bütün sponsor firmalarımızı burada saymak ve kendilerine teşekkür etmek istiyorum.


 Ayrıca #syafroditevent lokal basında da kendine yer bulmuş, buradan ve buradan görebilirsiniz. Sözün kısası çok güzel bir gün geçirdik ve ayrıca da yazılarını çok zevkle takip ettiğim blogger arkadaşlarımı da tanıma , bazıları ile ise yeniden görüşme fırsatı buldum. En kısa zamanda tekrar bir araya gelmeyi de çok isterim. Sevgili Yasemin ve Sevinç'e böyle güzel bir gün organize edip, bizleri bir araya getirdikleri için tekrar teşekkür ediyorum, elinize sağlık kızlar..
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder