19 Kasım 2013 Salı

First Time Krem Far..

Uzunca bir süre tek krem farım Maybelline permanent taupe idi ve rengini çok sevmekle birlikte parmakla sürmek zor geldiği için hiç kullanmıyor ve diğer krem farlara da bakmıyordum bile. Ama ne zaman Ecotool airbrush concealer fırçasını keşfettim, işte o zaman krem farlar ile aramız düzeldi. Artık her fırsatta ve sevdiğim her renkte krem far edinmeye bakıyorum.Yenilenen Maltepe Park AVM içindeki bütün mağazalar da yenilenmiş ve büyümüş. Watsons'da bunlardan biri. Son gidişimde her zamanki gibi bir şey almasam bile bakmak için bir uğradım ve bu güzelliği buldum. İndirim sepetindeydi sanırım ama bu marka ya ilk defa gördüm ya da vardı benim hiç dikkatimi çekmemişti.
Minicik plastik bir ambalajda ama ambalaj oldukça sağlam duruyor.

Asıl alt kısmı hoşuma gitti, güzel bir çiçek deseni var.

Ren ise harika bir siyah alt tonlu mor, zaten görünce inanamadım. İçinde minik ışıltılar da var ama çok göze batar gibi değil.

Duruşunun biraz daha koyu olmasını bekliyordum ama bence bu da fena değil.  Sürümü fena değil, pigmentasyonu bir Maybelline kadar değilse bile idare eder.

Tek üzüntüm diğer renkleri de almamış olmam, ama hep açık renkler vardı kullanabileceğimi düşünemedim. Ama baz renk olarak çok işe yararlardı. İlk gidişte yine bulabilirsem alacağım. Siz de herhangi bir Watsons'da görürseniz mutlaka bir şans verin, fiyatı da 3-3.5 TL. gibi olması lazım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder