1 Kasım 2013 Cuma

Bir Parti Hayalet....

Bugün blogda çok değişik bir konu olacak, benimle aynı iş yerinde çalışan iki becerikli, marifetli arkadaşımın yaptığı, hazırladığı ve sunduğu bu güzellikleri paylaşmak istiyorum sizinle. Önce kendi ağızlarından hikayelerini dinleyelim;

Bir mimar bir şehir plancısı ikimizde Mimar Sinan’da okumuşuz, ortak arkadaşlar edinmişiz hatta aynı iş yerinde farklı departmanlarda çalışmışız sonunda  2012 de turizm atölyesi sayesinde kesişti yollarımız.
Bir şehir, otel, bina, mutfak, dolap derken cup cakelere model tasarlarken bulduk kendimizi…  
Ortak ilgi alanlarımız tasarım, scrapbook, etiketler,  afişler, lezzetli kurabiyeler,  partiler derken kendi çevremizle başladı her şey…
Hobi olarak başlayan, halka halka fısıltı gazetesiyle  yayılan,  tasarımlarımızdaki küçük detaylarla büyük mutluluklar yakaladığımız bu süreç,  gelen olumlu tepkilerle içimizdeki aşkı büyüttü… 
Önce eğitim sonra meslek hayatımıza giren renkler, dokular, çizgiler şimdilerde yaptığımız tasarımları diğerlerinden farklı kılıyor.
 “Parti hayal et” hayal ettiklerinizi kendi vizyonumuzla birleştirip amatör ruhla profesyonel işler çıkartmak üzere kurgulandı.
Hayaliniz;  bir düğün, doğum günü,anılarınızı çerçeveleyen scrapbook, özel günlerinizde sizi anlatan etiketleriyle/magnetleriyle minik hediyeler ya da sadece sevdiğiniz için minicik bir kavanoz içinde kurabiyeler…
Kısaca “siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim!”

Sonra da yaptıkları güzelliklerden birkaç örnek görelim;


Buraya kadar bebekler-çocuklar-doğum günleri ve partileri-baby shower gibi etkinlikler için yaptıkları güzellikler. O cupcaklerin üzerine atlamak istiyorum şu anda..

Tatlış kızımızın kayınvalidesinin doğum günü için hazırlattığı kurabiye kavanozu, ne gelinler var değil mi??


Yani ben bugün evlensem bunlardan kesinlikle düğün yemeğimde, partimde, eğer yaarsam kına gecesi-bridal shower gibi günlerimde olmasını isterdim.

Bu da iletişim numaraları ve mail adresleri.

Hepsi birbirinden güzel, hepsi şahane görünüyor. Bu kadar becerikli arkadaşlarım olduğu için mutlu mu olayım, kendi kabiliyetsizliğime mi üzüleyim bilemiyorum. 
Az kalsın unutuyordum, isimleri Neslihan ve Sinem, ayrıca kendilerine instagram sayfalarından da ulaşıp, takip edebilirsiniz. 
Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder