12 Kasım 2013 Salı

Flormar İndirim Ganimetleri..

Günaydın.. Canım FlorMar'ım bakıp bakıp bir türlü almadığım Lights of Flower serisinde önce %50, daha sonra da %80 gibi mükemmel bir indirim yaptı. Ürünlerin çoğu ilk günlerde vardı ama daha sonra yavaş yavaş talan edildi tabi ve artık çok az miktarda ürün görüyorum.
Ben aslında bir tane de BB kremle beraber 4 ürün aldım seriden, BB kremi daha sonra yazacağım henüz deneyemedim çünkü.

LF02 numaralı ışıltılı mineral pudra, LF24 ve LF25 numaralı tekli farlar. Bu serinin özelliği bence her şeyin ışıl ışıl ve metalik olması.

Mineral ışıltılı pudrayı ben allık olarak kullanıyorum, pudra olarak kullanmak için çok koyu gibi geldi bana ama allık olarak şahane ışıltılı bir görüntü veriyor.

Yakından görelim, içinde pembeler, bronzlar ve buz beyazı var belki yanık tende pudra olarak kullanılabilir veya sadece aydınlatıcı olarak da işe yarayabilir. Kenarları biraz kirlenmiş ama pek tozutma problemi yok, ben çok yoğun almak için rengi biraz hırpaladım.

Sanırım bu LF24 olması lazım, yukarıdaki resimdeki mavimsi duruşunun aksine mavi alt tonlu metalik bir gri rengi var. Petrol rengi olarak da tanımlanabilir. Mat gibi durmasına rağmen metalik bitişli olduğu için makyaja parlaklık veriyor o nedenle kararında kullanmak lazım.

İşte bu rengi niye aldım veya kullanırmıyım bilmiyorum ama dayanamadım, rengine bayıldım. İlk gün elimden bırakmıştım ikinci gün gidip aldım o kadar yani. Yine metalik ve çok çok pigmentli bir renk, uygulama kötü olabilir diye düşünmüştüm ama aşağıda bir makyaj örneği de yaptım fena durmadı gibi.

Swatchları bu şekilde, alta baz sürmedim, renklerin duruşu ve kalıcılığı gayet iyi bence.


Burada püf noktası olarak pembeyi doğal tonda bir farı sürdükten sonra sürmekte buldum, aslında elimi de biraz fazla kaçırdım ama rengin tam görünmesi açısından daha iyi oldu. Kalem olarak Avon glimmerstick powerful copper ve mascara olarak da Rimmel London Scandal Eyes yeşil renkli olanı var.

Sadece rengine bayılıp aldığım farımı da bu şekilde kullanabileceğimi görmüş oldum, özellikle gece çok hoş duracaktır. Gündüz için elinizi biraz daha korkak alıştırmakta fayda var.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder