18 Kasım 2013 Pazartesi

Benefit They Are Real Mascara..

Cumartesi günü burada bahsettiğim Benefit Primping with teh Stars adlı setin içinden ilk anlatacağım ürün meşhur They are Real isimli mascara. Bu mascara biliyorsunuz öve öve göklere çıkartılan ve çok sevilen bir mascara. Ben de sevmesine seviyorum ama şikayetçi olduğum, sevmediğim yanları da oldu.

Setin içinden çıkan deluxe boy ürün uzun süre kullanılmak için çok uygun, böyle ürünleri deneyip çabucak bitirmeyi pek seviyorum. Böylece ürünü sevmemişsem çok fazla kullanmak zorunda kalmıyorum.

Sevmediğim yanlarından biri fırçası plastik ve diken gibi sert, her kullanımda özellikle alt kirpiklere uygularken mutlaka gözüme batıyor bir şekilde, ne kadar dikkat edersem edeyim o batmaya engel olamadım. 

Mascaranın yapısı oldukça kuru, kullanırken biraz zorluk çekiyorum, önce renk verip vermediğini anlayamıyorum, üst üste geçince de hızlı kuruduğu için bu sefer topaklanma yapmaya başlıyor. Zaten en büyük şikayetim de bu topaklanma konusunda,  bir kaç kat uygulamada mutlaka topaklanma olmaya başlıyor kirpik kenarlarında.


Onun dışında vaat ettiğini yani uzun, kıvrımlı ve dolgun kirpikleri sağlıyor mu?? Evet sağlıyor ama üstte sağ taraftaki hafif topaklanmayı görebiliyorsunuz bu resimde.  O topaklanma olmasa, duruşu muhteşem mutlaka tam boyunu da alırdım ama bu nedenden dolayı mascara arama ve deneme çalışmalarım devam edecek.

Sette yarı memnun kaldığım tek ürün buydu, diğer ürünlerden oldukça memnunum. Instagram hesabımda da yazmıştım, hafta içinde diğer ürünlerle ilgili yazılar da gelecek. 
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder