27 Ağustos 2013 Salı

Günün Ojesi Maybelline Superpower Blue..

Tünaydın. Bugün sabahtan beri iş yeri dışında olduğum için geciktim yazılarımı yazmakta ama hemen telafi ederim. Maybelline'in yeni ojelerinden denemek için 2 oje almıştım geçen Watsons'dan yaptığım alışverişlerden birinden, mavi-yeşil tonu özellikle çok hoşuma gitti.

Sürümü gayet kolay ve çok parlak bitişli bir oje ama burada gök mavisi gibi çıkan renk aslında yeşile bakan bir renk.

Burada daha gerçeğe yakın çıkmış..

Rengini tam olarak yansıtamasam da bitişini ve görünüşünü çok sevdim. Maybelline ojeler oldukça kaliteli, 7 ml. ve 5 TL.'den Watsons ve Gratis'de satıştalar.

Gördüğüm lüzum üzerine güncelleme yapıyorum, maalesef dün akşam ojeyi çıkartırken korkunç bir şekilde bütün tırnaklarım, parmaklarım ve kısmen de pamuktan ellerim boyandı. Genelde sorun olmaz, çünkü diş macunu ile fırçalayınca çok çabuk geçiyor. Ama bu sefer 4-5 tırnağıma resmen leke yaptı ve çok zor temizledim. Ojeden önce mutlaka bir basecoat sürerim ama pamuğa bulaşan oje her yerime bulaştı. Ojenin rengi çok güzel ama alırken-sürerken bu olay da aklınızda olsun. Herhangi bir oje boyamasında da beyazlatıcı bir diş macunu ve tırnak fırçası da mutlaka elinizin altında olsun.
Sevgiler... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder