13 Ağustos 2013 Salı

Flormar Alışverişi ve İlk Black Dot Deneyimi no:03..

Günaydın. Dün tatilden döner dönmez bayram öncesi çıkmış olan yeni koleksiyonlara bakmak için FlorMar'ın Şaşkınbakkal mağazasının yolunu tuttum. Tabi oraya kadar gidince de yine yeni çıkmış CC kremlere bakmadan da geçemedim. Hatta iki tanesini de aldım. 4 değişik çeşidi mevcut ve fiyatları 23.50 TL. CC kremler hakkındaki düşüncelerimi yine bir kaç defa kullandıktan sonra yazacağım. Bir adet de yine yeni çıkmış olan tombul kalem farlarından aldım. Duo Effect mascara da alışverişin hediyesi olarak verildi.
Aldığım ojeler aslında daha fazla ama hepsi fotoğrafa sığamadı. 

Hemen BlackDot serisini denemek için dün akşam ilk olarak pembe baz rengi olan BD03 numarayı sürdüm.

Yoğun, pembe rengin içinde hem minik sim parçaları hem de altıgen pullar var. Sürmesi çok zor değil ancak ilk katta tam opak olmadığı için ikinci katı mutlaka sürmek gerekiyor. İkinci kata geçmeden ilk katın kurumasını mutlaka bekleyin. Kurumadan sürülürse tırnaktaki pulların tekrar fırçaya yapışıp gitme olasılığı var.  Kuruma süresi çok hızlı, son tırnağa sürerken ilk sürdüğüm kurudu neredeyse.


Çıkarması nasıl olacak daha bilemiyorum ama herhalde folyo yöntemi gerekecektir. Henüz bu konuda bilgim yok.

Günün yüzüğü Hayat Ağacım..


BlackDot koleksiyonunu ilk defa denememe rağmen çok beğendim. Ancak renk seçenekleri çok az, toplamda 5 renk var ki ben zaten 4 tanesini aldım. Koyu renklerin içinde evet olmaz ama güzel sarılar, parlak yeşillerin içinde harika duracağını düşünüyorum. Umarım Flormar bu dileğimi gerçekleştirir.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder