23 Ağustos 2013 Cuma

Avon Alışverişi..

Tatile gitmeden Avon temsilcisi olan yeğenimden merak ettiğim bir kaç şey sipariş etmiştim, gelirken onları da getirdi yanında.  Bazılarını kullandım, bazılarını daha denemedim ama alışverişten ve kullandıklarımdan bahsedebilirim.
Yeni seriden 2 adet oje ve bir göz farı aldım. Sanırım ismi Cosmic olacak ama yeni katalogda serinin adını bulamadım ama ürünler var yine. Bir de leopar-french nailart bantlarını aldım. Çok şirinler umarım uygulamayı becerebilirim, yeni katalogda 4.50 TL.

Farın rengini çok sevdim, kullanmaya başladım ama yazısını da ayrıca hazırlamak istiyorum o nedenle burada swatclamadım, daha sonra detaylı anlatacağım. Ama fiyatı yeni katalogda 22.50 TL. Avon far için çok fazla buluyorum bu fiyatı, o nedenle mutlaka neredeyse 2 katalogda bir olan indirimini bekleyin almak isterseniz.

2 adet oje, isimleri Cosmic Blue ve Fiery Sky. Bugün tırnaklarımda Fiery Sky var ve ne yazık ki oje beni hayal kırıklığına uğrattı. Yeni katalogda tanesi 6.20 TL. sanırım.

En hoşuma giden bu bantlar oldu, umarım sorun çıkmadan takmasını beceririm.

Oje topcoat kıvamındaymış, o nedenle bu görüntüyü yakalayana kadar 4 kat sürmem gerekti. Jel yapıda olduğu için de katların kurumasını beklemeden sürülürse jel baz topaklanma yapıyor. Neyse ki kuruma süresi korktuğum kadar uzun sürmedi.

İçinde kırmızı renkli ışıltılar olan güzel bir oje aslında ama başka bir rengin üzerine baz olarak sürmek lazım ve bu siyah alt tonu da olan kırmızıları kombinlemek oldukça zordur. Ya kendi rengine çok yakın bir renk bulmak lazım ya da siyahın üzerine sürmek lazım, diğer renklerde güzel görüneceğini ve rengin tam ortaya çıkacağını sanmıyorum. Tabi önerilere açığım.

Neyse ki en azından tırnakta boşluk görünmeden kapatabildim. Yoksa silip başka oje sürmek zorunda kalacaktım.

Avon ürünlerinin bazıları hakikaten hayal kırıklığı oluyor. Çok sevdiklerim de var tabi içlerinde ama bunlar da olmasa daha iyi olacak.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder