14 Ağustos 2013 Çarşamba

Günün Ojesi FlorMar Sorbet S05...

Günaydın. Pazartesi yaptığım Flormar alışverişimde aldığım ojeleri denemeye devam ediyorum. Yeni oldukları için hepsini birer kere denemek istiyorum, çünkü renkleri de çok hoşuma gitti. Öncelikle Sorbet serisinden ojede favori renklerimden biri olan mavi renkli S05'i denedim.

Öncelikle rengini çok sevdiğimi belirteyim. İlk katta çok açık kaldı ve dalgalanacakmış gibi durdu ama ikinci katı sürdüğüm anda tam rengini verdi. İçinde minik ışıltılar bulunduran parlak bir mavi ve çok kremsi yapıya sahip. FlorMar'ın duochrome serisi de bu kıvama sahipti. Ayrıca yine şekilde minik ışıltıları olan parlak renkler Sephora'da, FlorMar'ın ve Golden Rose'un bazı ojelerinde de mevcut. Oje çok hızlı kurudu ancak krem kıvamından ötürü dikkatli olmanızı öneririm çünkü çabuk zedelenen bir yapısı var.

Üzerine de yine yeni serilerden IcyTopIT01 sürdüm. Neredeyse aynı renkteler ancak ben nedense icytop ojelerin sadece topcoat olduğunu düşünürken meğerse renkli baz renklere sahiplermiş. Yani tek başlarına da tırnağı tamamen kapatacak şekilde sürülebiliyor. İlk olarak bana Golden Rose impression ojeler gibi sadece tüy efekti gibi geldi ama farklıymış Ayrıca sürüp denemem lazım.Ama böyle de fena olmadı diyebilirim.Çok parlak ve aynı adı gibi kıvamlı bir oje, bu rengini çok sevdim. Diğer renkleri de oldukça güzel duruyor, bakalım denedikçe göreceğiz. 
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder