15 Ağustos 2013 Perşembe

Günün Ojesi FlorMar Sorbet S01..

Günaydın. Bugün  FlorMar Sorbet serisinden en merak ettiğim renk olan 01 numaralı sarı rengi sürdüm. Yaz bitmeden bu tür renkleri deneyeyim, sonra sonbahar/kış aylarında elim hiç gitmez bunlara.

En beğendiğim ama aynı zamanda en korktuğum renk buydu. Çünkü özellikle sarı ve tonları tırnakta bir türlü tutmaz, kendini göstermez, kat kat sürsen de hala boşluk kalır. Ama bu ojede hiç öyle bir şey olmadı. İlk katta kapatacağının işaretini verdi yani çizgilenme ve dalgalanma ve boşluk yapmadı, ikinci katta da direk kapattı. 

Rengin içinde yine minik ışıltıcıklar var ve çok güzel parlıyor. Ama dün sürdüğüm oje gibi bunun da yapısı çok kremsi ve çabuk kurumasına rağmen elim bir yere değerse zedeleniyor.

Uzun zamandır yüzük veya takı paylaşmamıştım. Bu sıcaklarda hiç bir şey takamıyorum. Ama bu yüzüğü sevgili kocam bana Cunda'dan almış takmadan yapamadım.

FlorMar'ın yeni serilerini giderek daha çok beğenmeye başlıyorum. Şimdi de bir texture/dokulu koleksiyon veya adam gibi bir neon serisi bekliyorum, hadi bakalım olacak mı?
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder