26 Ağustos 2013 Pazartesi

Avon Moon Jade Far...

Avonun son çıkardığı koleksiyonlarından birinden (cosmic??) Moon Jade isimli ojeyi yeğenime sipariş verip aldım, bu alışverişi geçen hafta yazmıştım okumak için buraya  bakabilirsiniz. Böyle hafif renkleri pek hoşlanmıyorum ama Maybelline Color Tattoo On an On Bronze ve Mac Consructivist'in üzerinde çok güzel duracağını düşündüğüm için aldım ki aynen de öyle oldu.

Rengi içinde yeşil-pembe-altın yansımalar olan parlak bir sarı-şampanya. Göz üstünde çok parlak durmuyor neyse ki..

Sürümde ışıltısını yitiriyor ama parlaklığı aynen kalıyor. Yeşile çalan bronz tonu ile kahve tonlarına çok güzel uyum sağlıyor. Pigmentasyon ve kalıcılık da iyi çıktı, özellikle baz ile çok memnun kaldım.

Gelen yorumlarda bu far ile yapılmış bir de makyaj görmek istediğini söyleyen kişiler de olduğu için hemen hafta sonu yaptığım bir makyajı da ekliyorum. Crease bölgesinde Mac Constructivist ve bütün göz kapağı üstünde de Moon Jade far var. Constructivist'i  hafif uyguladım. Göz kalemi olarak da FlorMar'ın yeni jumbo kalemlerinden 10 numarayı kullandım. Daha sonra bu ürünleri ayrıntılı anlatacağım. Mascara olarak ne kullandığımı unuttum, kusura bakmayın lütfen. Göz altındaki ışıltıyı ise Nars Goddess veriyor. Bu makyaj fotolarında çok başarılı değilim, artık olduğu kadar, yapabildiğim kadar makyajı yapıp, çekmeye çalışıyorum. 


Avon'un bazı ürünleri iyi bazı ürünleri kötü olarak biliniyor, bu da güzel denenebilir ürünlerinden biri.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder