4 Ağustos 2013 Pazar

B&BW Body Mist ve Vücut Losyonu..

İlk tatilimden gelir gelmez ayağımın tozu ile bir kaç alışveriş yapmıştım. Şimdi onların bir kısmını kullandım ve tanıtabilirim, zaten şu anda Şeker Bayramı ile birleştirdiğim senelik iznimi kullanıyorum. Instagram'da göreceğiniz yeni herşey bayramdan sonra burada olacak. 
B&BW'e her girdiğimde gayet gereksiz ama çok güzel kokan bir şeyler alıp çıkıyorum. Bu sefer de öyle oldu. Çok şahane bir şekilde yeşil elma kokan Beautiful Day serisinden body mist ve body lotion alıp çıktım.
Mist kocaman, 236 ml. sık sık bitmiyor ki ciddi çalışıyorum bu konuda. Kokusu ne yazık ki hiç kalıcı değil, 5 dakika sonra duyulmuyor bile. Belki de ben alıştım duymuyorum diyeceğim ama saatler sonra kokusunu aldığım mistler de var elimde.

Signature koleksiyonuna ait ve sanırım 29 TL. idi. Ancak bunun üzerinden bir indirim oldu.

Losyona ise özellikle bayıldım, soyulan bir yeşil elmayı andırıyor. İçinde pırıltı yok, olsaymış iyi olurmuş. Bunun kokusu ise miste göre daha kalıcı.

Bu kadarı bütün bacağa yetiyor. Kola daha az kullanmak lazım ama sürdüğümde de yapış yapış olan bir losyon değil. O bakımdan sevdim.

Bir adet daha mist almıştım ama onu sonra göstereceğim, hepsine toplamda 61 TL. verdim. Uzunca bir süre bana yeter bunlar.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder