4 Ağustos 2014 Pazartesi

Yves Rocher Botanical Scrub..

Tünaydın, herkese iyi haftalar. Son zamanlarda pek alışveriş yapamamıştım, tabi bunu telafi etmek için değişik zamanlarda parti parti bir şeyler aldım. Bu vücut scrub'ı da Yves Rocher'den ilk tatile gitmeden önce, burada bahsettiğim tırnak&tırnak eti peelinigi ile birlikte almıştım. Tatilden döner dönmez hem vücudumdaki kuruluğu, hem de ölü derileri atmak için neredeyse iki günde bir kulladım
İçinde kayısı çekirdeği tozu bulunan, harika kokulu bir peelingmiş, niye daha önce almadığıma da biraz pişman oldum. 

Ama maalesef paraben ve türevleri bulunan bir ürün, Yves Rocher bu kadar doğallık iddiasına artık ürünlerinden tamamen kaldırsa bu parabeni çok iyi olacak.

Çok yumuşacık bir yapısı var. Jel bir krem içinde seyrek taneciklerden oluşuyor ve o tanecikler hiç sert değiller. Özellikle bacaklarıma çok büyük bir ferahlık ve tazelik veriyor, çok da güzel kokuyor.

Esas olarak jel yapıda olduğu için vücuttan arındıktan sonra yağlı bir his bırakmıyor. Bu hissi çoğu kişinin sevmediğini biliyorum, ben severim özellikle kışın vücudumu nemli tutması açısından bu tarz scrubları özellikle kullanıyorum. Ama yaz aylarında bu scrubın  bıraktığı parlak ve kaygan his hoşuma gitti. 

Kendisini Yves Rocher'in sitesinde buradan inceleyebilirsiniz. Tam fiyatı 24.90 TL., sık sık indirime giriyor, ben de zaten indirimli olarak almıştım.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder