22 Ağustos 2014 Cuma

Oriflame Lipbalm Serisi..

Tünaydın, şimdi daha önce hazırlanmış ancak taslaklarda unutulmuş bir yazı okuyacaksınız. Sevgililer günü için Oriflame'den gelen güzel paketin içinden çıkan Almond, badem aromalı lip balmın yanında bir türlü bahsetmeye fırsat bulamadığım ama bir süredir de bayılarak kullandığım bir de Cherry, kiraz aromalı lipbalmım mevcut. 
İkisi de daha doğrusu Oriflame'in bütün bu seri balmları böyle küçük kutular içinde geliyor. Bendekilerden başka şahane olduğunu tahmin ettiğim karamel ve hindistan cevizi aromalı olanlar da var. Bütün çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Özellikle kutuları çok şirin ve zarif olmakla birlikte aslında hiç pratik değiller. Şimdi neden olduğu da geliyor.

İşte bu yüzden, balm yani ürün kutusunun baya bir iç kısmından başlıyor ve benim gibi uzun tırnaklara sahip insanlar tırnak içlerine bulaştırmadan o ürünü mümkün değil alamıyorlar. Bir çubuk yardımı ile bir kaç defa denedim, verdiği yumuşaklık hissi ve koku muhteşem, ama sürekli elimin altında olabilecek pratik bir ürün değil. Kutulara bir de uygulama çubuğu konabilir bu sorunu çözmek için ya da ürünler Eos formunda falan yapılabilir. Eos formunda olsa bunlar bildiğiniz almalara doyamam diyebilirim çünkü her bir aroması ayrı güzel.

Paketi geri dönüşümden gelmiş ve yine dönüşebilir ama o P simgesi nedir emin olamadım. Peta olabilirmi, bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.

Kısaca şirinlik ve muhteşem koku kontenjanından alabileceğim ama gün içinde sık sık kullanılamayacak bir ürün, ancak gece yatarken bir çubuk ile sürebiliyorum kendilerini.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder