29 Ağustos 2014 Cuma

Günün Ojesi Essie Dive Bar..

Günaydın. İzindeyken gezmelere doyamadım ve her gün kendimi minik bir de alışveriş ile ödüllendirdim. Gerçi alışverişler genelde yükte hafif pahada ağır oldular ama olsun. Boyner'de Essie ojeler indirimdeydi, normalde fiyatları sanırım 25 TL. falan ben 17 TL. gibi bir fiyata aldım.

Çok klasik renkleri değil ama Dive Bar isimli bu yanar döner, içinde pembe-mor geçişler bulunan metalik yeşili tercih ettim. Koyu ve pigmentli görünen bir renk olmasına rağmen ilk katta dalgalanma yapınca çok korktum, neyse ki sonra düzeldi ve kendini buldu. Kuruma süresi çok kısa ve çok dayanıklı bir oje. 

Ojeyi o kadar sevdim ki ertesi gün de tırnağımdan çıkarmaya kıyamadığım için Essence'in en sevdiğim topcoatlarından biri olan glitz&glam ile süsledim.  Bu topcoatun simlerini çok yerinde buluyorum, çok güzel parlıyor ve tırnağa da kolay geliyor.

Ahh Essie Dive Bar'ın pembe geçişi burada çok güzel görünmüş ama ne yazık ki bu renk geçişi tırnakta hiç belli  olmuyor, çok üzücü.

Çok çok beğendiğim bir ikili oldu bunlar.

Bulmuşken bir de Essie'nin herkesin çok övdüğü Vicked isimli koyu bordo rengini de aldım. Daha sürmedim ama bakalım herkesin övdüğü kadar aranan siyaha yakın bordoyu bulmuş olacakmıyım ben de.
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder