14 Ağustos 2014 Perşembe

Günün Ojesi Elite #419

Günaydın. Bir önceki oje yazımda, bir süre bayram tatilinde ve daha önceki tatil döneminde sürdüğüm ojeleri göstereceğimi söylemiştim. Ama Elite Kozmetik'den gelen ojeler içinde bir renk gördüm ki bunu hemen deneyip paylaşmadan duramadım. 

Metalik yeşilin her türlüsünü seviyorum. Aynı rengin değişik tonlarından pek çok ojem var. Bu renk ayrıca denizin en sevdiğim tonuna da çok benziyor, o nedenle benim için tam bir yaz-tatil-deniz rengi. İlk katta çok pigmentsiz gibi dursa da ikinci katta tam istediğim gibi oldu. İçinde minik mavili yeşilli simler de var ama çok belli olmuyor.


Renk yakından böyle, biraz ıslattım üzerinde su damlacıkları da var ama çok belli olmadı tabi. Ayrıca dayanıklı da bir oje, 2. günde bozulma olmadan durdu. Çok da çabuk kuruyor diyebilirim. İlk katı sürmeyi bitirdiğimde sürdüğüm ilk tırnak kurumuştu. Yapısı kremsi, zedelememek için biraz dikkat gerekiyor. 

Elite Kozmetik ojelerini oldukça başarılı buluyorum. Ayrıca renk çeşidi de oldukça fazla.  Elite Kozmetik ojerini buradan inceleyebilirsiniz.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder