6 Eylül 2013 Cuma

Yeni Mim Var.. Kozmetik, Bakım, Güzellik ve Formda Kalma Mimi..

Merhabalar.. Sevgili Bricit beni bu sevimli ama zorlu konu için mimlemiş. Onun yazısını verdiğim linkten okuyabilirsiniz, bakalım bende durum nasılmış..


1-Blogunuzu adı ve linki.. Bu kolay audrey /http://audreyinsekerleri.blogspot.com/ 2-Ne kadar süredir blog yazıyorsunuz? 7 Şubat 2012'de açmıştım demek ki 1.5 seneyi geçmiş.


3-Kilo problemi yaşadığınız zamanlar oldu mu? İşte zor kısma geldik; evet oldu naapalım herkesin başına gelir :-)) Bundan 5-6 sene evvel insülin direnci ve tiroid problemi de birleşince bir anda 50 kilodan 64 kiloya çıkmıştım. inanılmaz değil mi? Sonra sorunlar çözülünce verdim o pis kiloyu, şimdi 52-53 kilo arasındayım.


4-Formda kalmak için nasıl bir yöntem uyguluyorsunuz? Aslında bu aralar hiç bir şey yapmıyorum diyebilirim. Ama çook bol su içiyorum ve çook yürüyorum. Yürünebilecek her yere yürüyorum diyelim. Bir ara çok yoğun spor yaptım pilates, power plate, kardio kick box hiç biri elimden kurtulmadı ama şu anda sıkıldım hepsinden. En kısa sürede tekrar Power Plate'e başlayacağım.


5-Hayatınızın hiç bir döneminde zayıflama, destek, vb. ürün kullandınız mı?.. Zayıflama kullanmadım ama destek olarak Exodex isimli hazımsızlığa yardımcı olan bitkisel ürünü alıyorum.


6-Güzelliğinizle ilgili olarak uyguladığınız bakım kürleri var mı? .. Özellikle yaptığım bir şey yok ama kremimi, maskemi ihmal etmem, yüzüme arada bir mutlaka taze meyve-sebze kabukları ile bakım yaparım. Çok uyuyamıyorum o nedenle göz altıma falan ne yapsam boş ama elimden geldiği kadar bakıyorum işte..


7-Vazgeçmeyeceğiniz kozmetik ürünleri? ... Sanırım Yves Rocher matlaştırıcı tonik ve sebo specific kremler ve Acnecinamide Jel krem vazgeçmeden kullanacaklarım arasında yerini aldı.


Bu mimi okuyan, seven herkes yapabilir. Büyük bir keyifle okuyacağım..
Sevgiler..

*Resimler Google'dan alıntıdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder