10 Eylül 2013 Salı

Guerlain Terra Ora..

2 hafta kadar önce yourfacemycanvas blogunun sahibesi sevgili Görkem mesaj atıp da çekilişinin hediyesi olan bu güzel Guerlain Terra Ora Bronzer'ı benim kazandığımı söyleyince çok mutlu oldum. Kendisi en kısa sürede hediyeyi kargoladı ve ben de alır almaz kullanmaya başladım. Tahmin ettiğim gibi harika bir ürün. Bronzer olarak geçmesine rağmen bence yaz kış rahatlıkla kullanılabilir.
Ambalajı çok güzel ve 16 gr.'lık yani hiç bitmeyecek kadar fazla bir ürün. 

Çok güzel, çok şık siyah bir ambalajı var.

Kapak mıknatıslı, o nedenle çantada taşınacaksa kutusundan çıkarılmamalı. Çanta içinde mıknatıslarından kayabilir ve hasar görebilir. Üst kapağında da kocaman bir ayna yer alıyor.


İç ve dış halkanın ayrı ayrı renkleri çok güzel ve aydınlık. Çok değişik şekillerde uygulama yapılmasına imkan veriyor. İki rengi karıştırıp allık olarak kullanılabilir, sadece dış halkadaki koyu renk allık, açık renk aydınlatıcı olabilir. Ben hepsini de severek uyguladım. Gerçekten yüzüme canlılık verdiğini görebiliyorum. Dokusu kadifemsi, toz allıktan çok kremsi gibi  uygulanıyor. Ve çok hafif ve tatlı bir kokusu var, fırçaya alırken geliyor sadece burnuma sonra geçiyor, kesinlikle rahatsızlık verecek bir koku değil.

Güneş altında görünüşü.

Biraz daha güneş, altta halkanın dış rengi ve üstte de içindeki renk görülüyor. Dayanıklılık konusunda tam puan aldı, akşama kadar dağılmıyor bile.

Guerlain'in kullandığım ilk ürünü değil ama kullandığım dörtlü far paletinden bu kadar memnun kalmamıştım. Hatta o yüzden de bir kenara attım duruyor, aklıma geldi bak onu da bulayım da yazayım hazır konusu gelmişken. Terra Ora biterse ki bitmez, kesinlikle yeniden bulup alacağım ürünler içerisine girdi.  Görkem'e böyle güzel bir ürünle tanışmama vesile olduğu için teşekkürler..
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder