26 Eylül 2013 Perşembe

Termal Giyim ile Kış Daha Rahat...


Hazır kış geliyorken termal ürünlere yer vermek istedim.
Termal ürünler özellikle kış aylarında tercih edilen, bizi sıcak tutmak için tasarlanmış giysiler. Termal kumaşların nefes alıp verme özelliği sayesinde deri üzerinde oluşan nem kumaş üzerindeki özel hava kanalları arasından havaya karışır; kumaşın hızlı kuruma özelliği sayesinde de vücut ısısı korunur.

Blackspade Termal teknik ürünleri, kaliteli ve rahat bir termal giyim deneyimi sunuyor. Özel üretim iplikleri ve kumaş içinde oluşturulan yalıtım alanları ile soğuğa karşı koruyor. Nefes alıp verme özelliği ile nem cildinizden transfer ediliyor. Blackspade, kullandığı özel liflerle, yumuşak ve rahat temas yaratan termal içlikler üretiyor. Termal iç giyim ürünleri hafifliğiyle de üzerinizde olduğunu size unutturuyor.


Ben genelde kış aylarında tercih etsem de farklı seviyeleriyle size sunulan ve her mevsimde kullanabileceğiniz Termal içlik, termal tişört, atlet ve aksesuar gibi ürünleri bulabilirsiniz.

Koşu, doğa yürüyüşü, kayak gibi sportif aktivitelerde bulunuyorsanız; pamuklu ürünleri tercih etmek yerine vücut ısısını dengeleyen, nemi vücuttan atan termal ürünleri tercih etmenizi tavsiye ediyorum. 


All Seasons Kadın Termal Atlet-kar beyaz-1266

Kat kat giyinmeden içiniz rahat ve sıcak.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder