3 Eylül 2013 Salı

Günün Ojesi Alix Avien Shine Plus 120..

Günaydın. Dün akşam üzeri manikür-pedikür seansıma gittiğimde görülen lüzum üzerine tırnaklarımı biraz kısalttım. Uzun halini de çok seviyorum ama böyle de fena olmadı ve benim tırnaklarım gerçekten çok çabuk uzar.  Kısalınca aslında daha açık bir renk sürecektim ama yanıma da bunu almış bulundum, kuaförlerde genelde çok çeşit olmadığı için kendi ojemi kendim götürüyorum. Bol resim geliyor şimdi..

Alix Avien Shine Plus ojelerin shine kısmına itiraz etmiyorum, minikliği de çok uygun bana göre hani bir kaç defa süren olursa biter ama bu etiketlerini kapağa yapıştırmasınlar lütfen. Sonra oje açılırken kopuyor o etiket, hem kapak yapış yapış oluyor elime bulaşıyor hem de yırtılan numarasını bulmak için bütün interneti tarıyorum. Neyse bunu buldum 120 numaraymış, sanırım yani diye düşünüyorum.

Kolay sürülüyor, minik olduğuna bakmayın fırçası gayet normal.

Shine Plus ojeler ne kadardı unuttum, 1.90 TL. falan gibi olması lazım yanlış bilmiyorsam.

Hemen oje ile uyumlu bilekliklerim ile bir armparty yapıverdim.

En sevdiğim ve bu ara hiç çıkarmadığım yüzüklerim, Erenköy Pazarı'ndan..

Bu güzel yüzüğümü de unutmuştum uzun süredir yine takayım, göstereyim istedim.

Shine Plus'ın bütün renklerini tamamlayasım var ama gerçekten artık kendime bir oje kartelası yapmam gerekiyor. Aldığım renkleri bir daha alır olacağım yakında, ama bu işlem için bir sistem arıyorum tavsiyesi olan var mı?
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder