23 Aralık 2014 Salı

Yılbaşı öncesi Rimmel London incelemesi..

Daha önce incelemesini burada yaptığım indirim öncesi The Balm ürülerine genel bir bakıştan sonra bugün de yine yılbaşı indiriminden önce elimdeki Rimmel London ürünlerini genel olarak tanıtmak ve hangileri alınmamalı, hangilerinin peşine kesinlikle düşülmeli kendi düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
Rimmel London

Öce elimdeki Rimmel London ürünlerini toplu olarak görelim. Rimmel London biliyorsunuz ülkemizde sadece Watsons'da satılıyor ve Watsons her ilde hatta her ilin de her ilçesinde olmadığı gibi online satışı da bulunmuyor. Ancak yakın zamanda bu eksikliği fark etmiş olacaklar ki geçtiğimiz haftalarda Trendyol ile birlikte bir çalışma yapıp bir süre için online satışta oldular, umarım bu online satış seçenekleri ileride çoğalır ve kalıcı hale gelir.

Rimmel London wake me up

Önce Rimmel London'ın favorim olan iki ürününden bahsedelim; benim ürün daha TR'ye girmeden önce Aliexpress'den getirttiğim wake me up föndöten ve sevgili Aylin'in çekilişinden kazandığım wake me up kapatıcı. Bu ikisi bir ara ten makyajımın değişmez ikilisini oluşturdular. Kapatıcıyı şu anda da sürekli olarak kullanıyorum. Concealer'ın yazısını burada, fondötenin yazısını da burada yazmıştım.

Rimel London stay matte

Herkesin ölüp bittiği, bayıldığı stay matte pudra, bendeki 01 numarası, tamamen şeffaf, daha yazısını detaylı yazamadım ama fena değil. Hem fiyat olarak hem de performans açısından alınabilir. Yine yeni aldığı ürünlerden; Kate serisinin farlarından biri, güzel evet ama  çok da başarılı ve alınası bulamadım ben bunu. 

Rimmel London Kate Moss lipstick

Kate serisinin çok başarılı ve alınası ürünleri rujlarıdır arkadaşlar, ne yapı edin zevkinize göre siyah veya kırmızı seriden bir kaç ruj edinin. Hem kaliteli hem de ucuzdurlar daha ne olsun.

Rimmel London mascara

Oldukça başarılı olan bir ürün grubu da markanın maskaralarıdır. Yalnız tabi hepsi de aynı performansta değiller, herkesin zevkine göre bir ürün bulabileceği kadar seçenek var. Benim en sevdiğim burada gösterdiklerim değil de bittiği için attığım kırmızı ambalajda satılan Scandal Eyes rockin curves maskaradır. 

Rimmel London apocalipse

Yine herkesin favorisi ola Apocalipse likit rujlardan da zevke göre alınabilir. Ancak alttaki adını hatırlamadığım flamaster kılıklı şeyi pek önermiyorum. Kendisi bir lip stain ama dudağı çok kurutuyor ve çok çabuk kuruyup bitiyor. Ama çok kalıcı ona bir şey diyemem.

Rimmel London apocalipse

Üstte lip stain, altta apocalipse swatchı var. Ben de bu indirimde yeni gelen Apocalipse matların peşine düşeceğim.
Tabi bir de ojelerine mutlaka bakın derim, renk seçenekleri bol ve yapıları da iyidir. 

Bütün Rimmel London yazılarımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Umarım İndirim öncesi faydalandığınız bir yazı olmuştur. 
Sevgiler..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder