10 Aralık 2014 Çarşamba

İndirim öcesi The Balm güzelleri..

Yine bir yılın sonuna geldik ve yılbaşı içi muhtelif indirimler ile karşı karşı karşıyayız. Peki bu indirimlerden ne alacağız, cüzdanı tamamen bırakıp çıksak daha mı iyi olur bakalım, inceleyelim. İlk önce Gratis'de bulabileceğiniz ve çoğu high-end ürüne beş basan The Balm markasına bakalım.
The Balm
Benim elimde The Balm'a ait şöyle bir ürün grubu var, aslında 2 tane de fırça var ama onları eklemeyi unutmuşum. Bakınca baya bir ürün varmış aslında ve hepsini de aldığıma çok memnunum, çok sık olmasa da zevkle kullanıyorum. Özellikle paletleri indirim dönemlerinde bulup bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en kaliteli paletler haline geliyorlar. 

The Balm

Peki The Balm'ın oldukça kalabalık standından mutlaka alın diyebileceklerimizi neler onları görelim. Paletler içinde muhtemelen indirimde 30 TL. civarına düşecek olan Nude Dude'u öneriyorum. Bronzer olarak çok pahalı Nars Laguna'ya para vermek istemezseniz yine 20 TL. civarına düşecek Bahama Mama'yı önerebilirim, şu sıra benim elimden düşmüyor.  Instain allıklardan mutlaka cilt tonunuza göre bir tane bulun ve alın derim. Too Faced shadow insurance'a dupe gösterilen far bazı put a lid on it yine göz makyajı severlerin kaçırmaması gereken bir ürün. 
Benim elimdeki 2 rujdan biri Amanda Kissmyface burada görülüyor. Bence The Balm rujlar rahatlıkla Mac rujlar ile boy ölçüşebilir zaten çoğu da bir renge dupe olarak gösteriliyor. 

Bunlar dışında Hot Mama allık ve benim elimde olmayan Sexy Mama transparan pudra da markanın favori ürünleri arasında. Bütün The Balm yazılarımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder