17 Aralık 2014 Çarşamba

Clinique Chubby Stick Allık..

Burada bahsetmiş olduğum Clinique alışverişimin asıl yıldız parçası meşhur Chubby stick'lerin allık şeklinde olanlarından robust rhubarb idi. Bu parça tek başına 79 TL. 'na satılıyor, bana setin toplam alış fiyatı 99 TL.'na geldi. Bu bakımdan gerçekten çok hesaplı olduğunu düşünüyorum.
Clinique chubby stick chhek color balm
Set içinde bulunan renk robust rhubarb, yani seçmiş olsam da bu rengi alabilirdim aslında.
Fiyatı set içinde evet uygun ama bakalım hem normal fiyatına değer mi hem de set içinde almış olsak bile aldığımıza değecek mi, yoksa şişirilmiş bir ürün mü?

Clinique chubby stick chhek color balm

Ürün genel olarak chubbylerin olduğu gibi şirin bir görüntüde ve kullanımı da çok pratik, yanağına sür, biraz dağıt ve hazırsın. Chubby Sticklerin normal pigmentasyondan zayıf halleri düşünülünce bu fikir iyiymiş gibi geliyor. Ama bu diğer kardeşlerinin aksine oldukça pigmenti yerinde bir arkadaş, bu nedenle hafif hafif uygulamayı yapıp dağıtmak lazım. Ben Sephora 45 tarzı top uçlu bir fırça ile rahatça dağıtabiliyorum. Ayrıca hemen de sabitlenmediği için çalışma süreniz kısıtlı değil. Sürün , dağıtın az geldi biraz daha sürün de olabilir.

Clinique chubby stick chhek color balm

Dağıtılmadan sürülmüş hali bu şekilde, yapısı çok yoğun değil ama pigmentasyon sıkıntısı yok. Ancak kalıcılığa gelince işte orada biraz duruyoruz, çünkü sabah sürülen chubby öğleden sonra bildiğiniz görünmez oluyor. Hiç fark edilmemeye başlıyor, mutlaka yanınızda taşıyıp bir tazeleme yapmanız lazım. Allığınızın baskın görünmesinden hoşlananlardansanız bu durumu sevmeyeceksiniz.

Clinique chubby stick chhek color balm

Dağıtınca da böyle oluyor, hemen anında sür çık açısından bir kurtarıcı olsa da gün içinde yoğunluk yaşıyorsanız ve makyajım akşama kadar idare etsin diyorsanız size yaramaz. Ama ben rahat rahat tazelerim makyajımı diyorsanız da o zaman alınabilir.

Gelelim 79 TL. edip etmeyeceğine, bence tek başına alacaksanız etmez bu fiyat, daha iyileri daha kalıcıları var piyasada. Ama set içinde diğer ürünlerle beraber alacaksanız o zaman alınabilir.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder