15 Aralık 2014 Pazartesi

Clinique online store alışverişim..

Geçtiğimiz hafta yılbaşı endeni ile Clinique online mağazasında türlü indirim ve fırsatları görünce çok istediğim Black Honey set ve Chubby Stick allık almak için hemen bir alışveriş yapayım dedim.
clinique
Clinique online mağaza biraz yavaş, perşembe verdiğim sipariş sanırım salı günü elime ulaştı, tabi bunun bir kısmı da kargo firmasının yavaşlığından o ayrı.
Toplu olarak bakarsak; Clinique online mağazaya özel Black Honey set 59 TL. idi. Ayrıca bir ürün alana içinde tek başına 79 TL. olan Chubby Stick allık da olan yine online satışa özel Best Seller set 99 TL.'ye düşüyordu, hemen onu da aldım tabi. Set normalde tek alınırsa 271 TL. bu şekilde çok uyguna geliyor.

clinique eye pencil

Best Seller setin içinde baya bir ürün var. Öncelikle normalde 54 TL. olan tam boy bir kalem, "Cream Sharpers for Eyes" Black Diamond isimli göz kalemi var.

clinique high impact mascara

Deluxe boy Clinique'i meşhur maskarası High Impact var ki bu boyu bile uzun zaman gidiyor. Bu maskara eskiden bende göz yaması yapıyordu, bugün denedim yapmadı, umarım böyle devam eder de kullanabilirim.

clinique chubby stick super strawberry

Yine normale göre ufak ama aslında yine zor bitecek bir Chubby Stick ruj, bende olmayan bir renk Super Strawberry, bu da çantada taşımaya çok uygun bir boy bence.

clinique

Göz kalemi ve chubby'nin swatchları. kalem çok net bir siyah, siyahı makyajda pek kullanmıyorum ama bu sevmiyorum demek değil tabi. Gece içi falan gayet kullanılır bir ürün. 

clinique airbrush concealer

Yine tam boy bir ürün, airbrush concealer. Bu ürünü de meşhur Clinique'in ve normal fiyatı 79 TL.

clinique airbrush concealer

Kapatıcıdan çok aydınlatıcı havasında ama kapatıcılığı da fena değil. Çok yorgun olduğumda göz altlarım çok mor oluyor, o zaman daha yoğun kapatıcılığa sahip bir ürün kullanıyorum ama normal zaman için bana yeterli olacaktır.

clinique black honey set

Rengine bayıldığım, almalara doyamadığım Black Honey set, minicik ama oje hariç her şey tam boy ve artık ayrı ayrı da satışları yok  bunların. O nedenle bu set bonus oldu bana. 
clinique black honey swatches

Sırayla kalem, parlatıcı ve rujun swatcları. Kalemin rengine çok aşığım çok, daha önce yine böyle bir setten çıkan kalemim bitmek üzereydi o nedenle bu kalem harika oldu.

Ürünlerin yorumlarını tek tek yapmamı istiyorsanız lütfen yorum bırakın. Tabi burada göstermediğim Chubby Stick allık, Black Honey oje ve cilt bakımı ürünlerinin yorumu gelecek ama onun dışında tek tek yazsam mı karar veremedim.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder