18 Aralık 2014 Perşembe

NCare ReBelle Leke Kremi ve bir de hediye... KAPANDI...

Güneş her ne kadar çok sevdiğimiz ve bize de faydası olan bir şeyse de fazlası oldukça zararlı biliyorsunuz. Bu fazlalığın en basit etkisi cildimizde oluşturacağı lekeler olacaktır. Özellikle hormonların yoğun olarak çalıştığı hamilelik sonrası, ergenlik dönemi ve menopoz dönemlerinde güneşin oluşturacağı lekeler daha da yoğun olarak kendini gösterir ve bu lekeleri geçirmek çok zordur. Benim de hamilelikten sonra öyle bir lekelenmem olmuştu ve zor geçirmiştim.

NCare rebelleO dönemde lekelerin geçmesi için her şeyi deneyen biri olarak şimdi leke problemi olanlara yeni bir önerim var. NCare ReBelle leke kremi.
Kremle ilgili bilgileri okudukça ilgimi çekti çünkü vaatleri oldukça fazla; hem oluşmuş lekeleri azaltıyor, hem yeni leke oluşumunu önlüyor, hem de lekesiz ciltlerde cilt görünümü daha da düzenliyor. Bunun dışında nemlendirme ve anti-aging etkili olduğunu da belirtilmiş. 
Ayrıca tüketici yorumlarını da okuduğumda genelde memnun kalındığını gördüğüm için, içim rahat olarak sizlere de denemeniz ve yorumlarınızı benimle paylaşmanız için ReBelle leke kremi ve Element yüz temizleme jeli hediye etmek istiyorum. 
Bu yazının altına kremi niye istediğinize dair bir yorum bırakmanız ve blogu GFC ile takip etmeniz çekilişe katılmanız için yeterli olacaktır. Kremi kullanıp bitirdikten sonra ne amaçla kullandığınızı, etkilerini ve düşüncelerinizi bana yazarsanız blogda bir post olarak yayınlayacağım.
Çekiliş 19 Aralık Cuma günü sona erecek.
Herkese bol şans diliyorum.

..KAPANDI..

Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder