1 Aralık 2014 Pazartesi

Skin79 Super BB Cream..

Kore firmalarının kozmetik ürünleri, biraz da ülkemizde zor bulundukları için oldukça meşhurlar. Missha, Skin79 gibi Kore'li güzellik firmaları şurada sadece bir kaç yıldır ülkemizde varlar. Sevgili Yasemin ve Ece'nin düzenledikleri etkinlikte Skin79 tarafından gönderilen BB kremi de daha önce sadece Missha'nın bir BB kremini denemiş olmam sebebi ile büyük bir merakla kullandım. 
Skin79 BB cream

Öncelikle Skin79'un sanırım 7 değişik özellikle BB kremi var, bu turuncu renkli olan beyazlatıcı ve kırışık düzeltici etkili olanı ama anti-aging ile karıştırmayın çünkü o özellikte başka bir BB kremleri daha var.

Skin79 BB cream

Kremin özellikleri, detayları hepsi de kutunun üzerinde var ama siz daha detaylı ve rahatça buradan inceleyebilirsiniz. Turuncu renkli bu BB krem özellikle yağlı ve lekeli ciltler için öneriliyor ve içinde yüksek faktörde güneş koruması ve ayrıca  vitamin komplexi de mevcut.

Skin79 BB cream

İçindekiler burada listelenmiş ama detaylı olarak yine yukarıda verdiğim linkten bakabilirsiniz. İçinde lekelere karşı arbutin ve cildi besleyen argan yağı bulunuyor.

Skin79 BB cream

Ambalajı, sadece bunun değil hepsinin benim en sevdiğim pompalı şişede, ürün çıktı çıkmadı derdi yok bu tür ambalajda.

Skin79 BB cream

Bu BB kremlerin tonu tek, sürüldüğü zaman ciltle bütünleşip rengini alma özellikleri var. Bütün Kore BB krem türevlerinde alt ton olarak grilik hakim. Cildiniz o grilikte kalacak gibi hissediyorsunuz.  Ancak bir süre sonra ciltle bütünleşip, doğal ve hafif parlak bir görüntü veriyor.  Zaten ürünün vaadi temiz ve parlak bir makyaj ama parlak derken yüzünüze yağ sürülmüş gibi bir parlaklık değil.


Skin79 BB cream

Ben genelde mat bitişli fondöten ve BB kremleri tercih ederken Rimmel London Wake me Up fondöten ve Skin 79 BB krem bunun istisnaları oldu. İki üründe de bitiş yağlı parlak değil, ışıltılı bir parlaklık. Cilt tonu eşitlendiği için eğer çok fazla kusur saklamanız gerekmiyorsa kapatıcı bile kullanmanıza gerek olmayabilir.

Ayrıca Skin79 BB kremlerin EcoCert sertifikası olduğu ve hayvan deneyi yapmadıklarını da söyleyelim burada.  Ürünün fiyatı sitesinde 85 TL. 
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder