30 Aralık 2014 Salı

Yılbaşı İndirimi alışverişi Watsons..

Günün ikinci  yazısı Watsons'dan yaptığım alışveriş hakkında olacak. Ne yazık ki aradığım şeyleri mesela Rimmel London kaş maskarasının medium rengini bulamayınca Watsons alışverişim Loreal color rich tekli göz farlarından Cameleon rengi ile sınırlı kaldı. Bir de burada yok ama instagram hesabımda göstermiştim Rebull Ice duş jeli ve kolonya kofre aldım 17 TL.'ye, ice'ın kokusunu çok seviyorum. 
loreal color rich mono eyeshadow cameleon
Bu farlarda epeydir gözüm var, gidiyorum geliyorum parmaklıyorum ama bir türlü alamıyorum, çünkü tekli bir far için fiyatı pahalı geliyor. Ayrıca görüntü itibari ile de Catrice liquid metal farları andırdığı için daha da ister oldum. Gerçi okuduğum bazı yorumlar çok pigmentli olmadığı, metalik geçişlerin çok belli olmadığı yönündeydi ama bazı yorumlar da oldukça iyi diyordu. Böyle durumlarda en iyisi alıp kendim denemek oluyor. 

loreal color rich mono eyeshadow cameleon

Cameleon böyle metalik ışıltılı, lila, pembe, gri geçişleri olan, yanarlı dönerli bir far. 

loreal color rich mono eyeshadow cameleon

Swatchı bu şekilde, pigmentasyonsuz diyemem çünkü fena değil, rengini veriyor. Geçişleri yansıtmadı desem, yansıtıyor, onu da beğendim. Bir tek kalıcığını henüz test edemedim tabi, ilk defa bugün kullanıyorum. Yazıyı yayınlamadan tekrar baktım, pek bir bozulma olmamıştı.

Ben bu farı beğendim, başka rengi, tonu var mı bilmem ama özellikle koyu renklerde varsa süper olacaktır. Bu arada isim vermeyeyim ama büyükçe bir drugstore zincirinin Loreal standı sorumlusunun TR'de böyle bir far olduğundan, satıldığından, iki adım ötesindeki mağazada bulunduğundan falan hiç haberi yok. Haberi olmadığı gibi bir de yok diye iddia etti, olsa bilirmiş kendileri. Ben Google'dan bulup gösterince de önce yeni gelmiştir dedi, sonra epeydir var deyince de yurt dışından kendilerine özel getirmişlerdir dedi, e olabilir tabi ama sen hem Loreal uzmanıyım diye geçinip hem de niye bilmiyorsun diye sormadım çünkü yoruldum yani artık.
Bir de şöyle bir şey dikkatimi çekti, indirim oranları aynı olmakla birlikte bu farlar Gratis'de 21 TL. Watsons'da 19 TL. idi. Normal fiyatlarına bakmadım ama Watsons daha hesaplı oldu ilk defa.
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder